Elektryczne Gitary na koncercie w Krakowie

Elektryczne Gitary to uznany na rynku muzycznym zespół, z wieloletnim stażem i ogromnym dorobkiem muzycznym i artystycznym, który w tym roku obchodzi jubileusz 30-lecia!

Na swoim koncie mają ponad 1,5 mln sprzedanych płyt, w tym 4 płyty platynowe i 7 złotych. Zespół zagrał ponad 1000 koncertów w kraju i blisko 100 zagranicą (USA, Kanada, Wielka Brytania, Niemcy, Litwa, Belgia). Nagrał muzykę do filmów, takich jak: “Kiler”, “Kiler-ów 2”, “Kariera Nikosia Dyzmy” i ostatnio do filmu “Sztos 2”.  Zrealizował muzykę do seriali telewizyjnych: Bulionerzy, Pokój 110, Taksówka jedynki, oraz muzykę do reklam.

Któż nie zna takich hitów, a właściwie to już kanonów polskiej muzyki, jak: „Jestem z miasta”, „Włosy”, „Kiler”, „Co ty tutaj robisz”, „Dzieci”, „Koniec”, „Przewróciło się” „Co powie ryba”, „Dywizjon 303″, „Nic mnie nie rusza” – to tylko niektóre z powszechnie znanych i lubianych utworów zespołu.

Na występach Elektrycznych Gitar, bawią się zarówno ludzie młodzi, jak i nieco starsza publiczność.

Zespół występował na wszystkich największych festiwalach, począwszy od Opola i Sopotu a skończywszy na Woodstocku w roku 2012 a teraz wystąpi dla Was się w krakowskim klubie Kwadrat.

Zespół Elektryczne Gitary wystąpi 7 grudnia o godz. 19:00 w krakowskim Klubie Kwadrat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!