Karolina Leszko i Czarne Gitary

Niedawno ukazał się singiel promujący płytę Karoliny Leszko i Czarnych Gitar. Na krążku znalazły się dwa utwory: “Czasem popłakać chcę” i “4 ściany”.

Tekst i muzykę do piosenki “Czasem popłakać chcę” napisał Paweł Remański, w której widać niezwykłą wrażliwość Leszko, a jednocześnie świetne umiejętności wokalne. Nieustannie trwają prace nad płytą, która ma się niedługo ukazać.

Rockowa dusza Karoliny Leszko została dostrzeżona przez Marka Jackowskiego w Szansie na Sukces. Niestety jego nagła śmierć przerwała rozkwitającą współpracę. Pomimo nieustannych nagonek ze strony fanów Kory i Maanamu, Karolina włożyła całą siebie w kontynuację dzieła Marka – Złotego Maanamu. Aktualnie wokalistka zgodnie z obraną wcześniej drogą, kontynuuje swoją solową karierę wspólnie w równie doborowym towarzystwie – Czarnych Gitar.

Leszko pochodzi z Wałcza. Miała tu swoje zespoły amatorskie, ale jednocześnie próbowała szczęścia w programach talent show. Trzy razy występowała w “Szansie na sukces”. Nie wygrała. Ale w trzecim występie, gdy gościem był Marek Jackowski z muzykami Manaamu: Pawłem Markowskim i Bogdanem Kowalewskim, wpadła w oko Markowi Jackowskiemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *