Pol’and’Rock Festival 2019 z trzema nowymi artystami w składzie

Poznaliśmy aż trzy nowe gwiazdy tegorocznego Pol’and’Rock Festival. Tym razem jest to dwoje polskich wykonawców i jeden zagraniczny.

 Po serii ogłoszeń na dużej scenie, poznaliśmy teraz pierwszego reprezentanta małej sceny, a będzie nim Sidney Polak. Ponadto do składu festiwalu dołączyli też Dub Fx oraz Renata Przemyk, która będzie świętować 30-lecie swojej działalności scenicznej. Tegoroczna edycja Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

-Jej twórczość przenosi dusze słuchaczy na inny wymiar, a każdy koncert jest niczym podróż sentymentalna w głąb własnych emocji. Prawdziwa muzyczna diwa, której twórczość jest odzwierciedleniem zmysłowości, zalotności oraz wszechstronności. W tym roku obchodzi jubileuszów trzydziestolecia swojej pracy artystycznej, którą uświetni występ na Nocnej Scenie ASP podczas 25. Pol’and’Rock Festival.

 

– Wielogatunkowa mieszanka muzyczna, ilustrowana autorskimi tekstami. Wszystko, co robi, dopina na ostatni guzik. Nie potrafi działać w doskoku – jednak wbrew pozorom – muzyczny multitasking opanował do perfekcji. Twórca niejednego „hymnu” nie tylko swojego pokolenia. W 2019 roku zagra przed najpiękniejszą publicznością na 25. Pol’and’Rock Festival!

Kiedyś był jednym z trzech właścicieli perkusji na osiedlu Chomiczówka, w wieku 18 lat został perkusistą T.Love, dzisiaj powraca z trzecią solową płytą. Człowiek Orkiestra – socjolog, muzyk, autor tekstów, kompozytor.
 
 
 
– Gdy w 2006 pochodzący z Australii Benjamin Stanford wyruszył do Europy, miał prosty plan: chciał mieszkać w furgonetce, podróżować po świecie i występować na ulicach miast, w których przyjdzie mu się zatrzymać. Po upływie kilku lat Dub FX ma na koncie setki tysięcy sprzedanych płyt, wystąpienia na największych festiwalach muzycznych świata, ponad 150 milionów odsłon teledysków na YouTube i 600 000 fanów na Facebooku. Artyście udało się dokonać tego bez wsparcia firm fonograficznych czy wielkich agencji – niezależnie.
 
“Nigdy nie miałem w planach wielkiej kariery. Chciałem podróżować i poszukiwać inspiracji.” – mówi Benjami Stanford
 

 

Wcześniej poznaliśmy wykonawców, którzy zagrają na dużej scenie tegorocznej edycji festiwalu. Są to: Testament, Black Stone Cherry, Avatar, Skunk Anansie, Decapitated, Happysad, Acid Drinkers i Ziggy Marley.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *