Speculum nowy super singiel – „10 years challenge”!

Zupełnie niedawno super grupa Speculum przypomniała o sobie utworem „Kołysanka” gdzie gościnnie zaśpiewał Kazik Staszewski. Teraz prezentuje nowy przebój pt. „10 years challenge”.

 

– „10 years challenge” to tak naprawdę pierwszy nowy singiel restrukturyzowanego Speculum. Minęło sporo czasu od wydania naszego pierwszego EP i tak naprawdę internetowa zabawa w wyzwanie pozwoliła nam także się sprawdzić na muzycznym polu. Czy dalej mamy coś do zaoferowania ludziom, którzy na serio bawią się w takie gówno na portalach społecznościowych? – tym otwartym pytaniem kończy wypowiedź Piotr Połać wokalista i współautor tekstu.

 

Jest to pierwszy z dwóch singli zarejestrowany w nowym składzie, gdzie rolę gitarzysty przejął Hubert Więcek a basisty, poprzedni gitarzysta Kiwi. Instrumenty zostały zarejestrowane w Torowa Studio w Rzeszowie a miksem zajął się nieoceniony Tomasz „Zed” Zalewski. Obraz natomiast powstał w magazynie gdzieś w Warszawie, który załatwił Pan Grzegorz – super kolega Dr Yry.

 

– Bardzo cenimy przeciętnego słuchacza i to taki swoisty pokłon w jego stronę, jak również w stronę współkolegów z zespołu – dodaje na zakończenie Dr Yry.

Speculum – 10 Years Challenge [Official Video]

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *