The Nation prezentuje nowy utwór

Grupa The National opublikowała piosenkę “Light Years”.

“Light Years” to kolejny singel zapowiadający nową płytę The National. Album “I Am Easy to Find” trafi do sklepów 17 maja dzięki 4AD. W teledysku występuje Alicia Vikander, która zagrała też w 24-minutowym obrazie Mike’a Millsa towarzyszącym płycie.Na albumie “I Am Easy to Find” będzie można usłyszeć Gail Ann Dorsey, Sharon Van Etten, Lisę Hannigan, Minę Tindle oraz Brooklyn Youth Chorus.

– To prawda, jest dużo kobiet na płycie – mówi Matt Berninger. – Ale ni z tego powodu, że chcieliśmy dużo kobiet, po prostu moje ego nie pozwala na męskie głosy.

Lista utworów “I Am Easy to Find”:
1. You Had Your Soul With You
2. Quiet Light
3. Roman Holiday
4. Oblivions
5. The Pull of You
6. Hey Rosey
7. I Am Easy to Find
8. Her Father in the Pool
9. Where Is Her Head
10. Not in Kansas
11. So Far So Fast
12. Dust Swirls in Strange Light
13. Hairpin Turns
14. Rylan
15. Underwater
16. Light Years

Grupa The National wystąpi 25 listopada na Torwarze w Warszawie.

The National powstali w 1999 roku w mieście Cincinnati w stanie Ohio, obecnie rezydują na nowojorskim Brooklynie. Autorem tekstów zespołu, często określanych jako mroczne i melancholijne, jest wokalista, Matt Berninger. Resztę grupy tworzą dwie pary braci: Aaron (gitara i klawisze) i Bryce Dessnerowie (gitara) oraz Scott (gitara basowa) i Bryan Devendorfowie (perkusja). Ostatni krążek The National to “Sleep Well Beast”, który miał premierę we wrześniu 2017 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *