Cassia, wschodząca gwiazda tropikalnego indie popu po raz pierwszy Polsce!

Powiew tropikalnego indie popu, Cassia, wystąpi po raz pierwszy w Polsce. Grupa, łącząca chwytliwe gitarowe riffy i pełen pozytywnej energii przekaz, przyjedzie do Warszawy z debiutanckim albumem „Replica”. Ten wielobarwny brzmieniowo koncert odbędzie się już 10 września w warszawskim BARdzo Bardzo.

Zespół, choć dopiero debiutuje, może pochwalić się już wieloma sukcesami. Wyprzedana trasa po Wielkiej Brytanii, kilkumilionowe streamy singla „100 Times Over”, czy zbliżające się tournée, obejmujące letnie festiwale, to najważniejsze z nich. W swojej twórczości nie uciekają od porównań do Foals, Beirut, czy Vampire Weekend. Wśród swoich największych inspiracji wskazują ikony americany, Paula Simona, czy afrojazzu – Felę Kuti czy Ebo Taylora.

Taka mieszanka wpływów składa się na ogromną dawkę tanecznych i egzotycznych brzmień. Naturalnie płynąca z ich wnętrza kombinacja beztroskich tekstów, radosnych melodii i wciągających refrenów, sprawia, że Cassia jest obecnie jednym z najjaśniejszych brytyjskich młodych talentów. Zaraźliwy entuzjazm ich muzyki przekłada się na pełne energii koncerty, o czym świadczy miejsce w pierwszej piątce najlepszych live actów, wyłanianych przez brytyjskie stowarzyszenie AIM.

Cassia przyjedzie 10 września po raz pierwszy do Polski. Trio wystąpi ze swoim debiutanckim albumem, „Replica”, którego premiera przewidziana jest na 5 kwietnia 2019.

 

Album jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych 🙂

Cassia – „100 Times Over”: https://youtu.be/QZ4BTZ0JVRA
Cassia – „Loosen Up”: https://youtu.be/GZE5pUdSCuE
Cassia na Facebooku: https://www.facebook.com/wearecassia/
Cassia na Instagramie: https://www.instagram.com/wearecassia/

Szczegóły:

Data: 10.09.2019

Miejsce: BARdzo Bardzo, Warszawa

Bilety: w cenie 49zł są dostępne na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl, empikbilety.pl oraz we wszystkich sklepach sieci Empik.

 

fource.pl: https://bit.ly/2HSOeG9
GoOut.pl: https://bit.ly/2OLhmzS
Eventim.pl: https://bit.ly/2K1JKi8
Ticketmaster.pl: https://bit.ly/2VhcTae
Biletomat.pl: https://bit.ly/2YUjxpo
Going.pl: https://bit.ly/2I8U2dQ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *