Przed nami kolejna edycja Pyrkonu!

Dziewiętnasta edycja Pyrkonu już niedługo. Jeden z największych festiwali fantastyki odbędzie się na poznańskich targach w dniach 26 – 28 kwietnia 2019 r. Każdego roku impreza ściąga do Poznania tysiące fanów wszelkiego rodzaju fantastycznych gier, filmów, książek i seriali oraz entuzjastów mangi i anime. W czasie wydarzenia biorący udział w wydarzeniu uczestnicy będą mieli okazję posłuchać wielu wykładów i prelekcji, spróbować swoich sił w konkursach, zobaczyć liczne wystawy oraz odwiedzić dziesiątki stoisk z wyjątkowymi gadżetami i innymi związanymi z popkulturą produktami.

Poszczególne bloki programowe, stworzone zostały między innymi z myślą o osobach stawiających swoje pierwsze kroki w świecie fantastyki, dostarczają rozrywki oraz mnóstwa świetnej zabawy. Blok gier bez prądu pozwoli uczestnikom zagrać w dziesiątki dostępnych do wypożyczenia za darmo gier planszowych, karcianych lub bitewnych, blok dziecięcy obsługiwany przez kadrę doświadczonych opiekunów i animatorów zorganizuje pokazy i kreatywne zajęcia dla najmłodszych nawet dzieci, a blok komiksowy pozwoli między innymi na spędzenie czasu w doskonale wyposażonej w najrozmaitsze gatunki powieści graficznych czytelni. Każdego roku prawdziwym hitem są niewątpliwie bloki filmowo-serialowe i literackie – to one pozwalają ściągnąć na Pyrkon największą ilość światowych sław.

W ubiegłych latach pozwoliły fanom na spotkanie między innymi Sebastiana Roché, aktora znanego z seriali „Supernatural” i „Pamiętniki wampirów” oraz Petera Wattsa, kanadyjskiego pisarza nagrodzonego prestiżową nagrodą Hugo. W tym roku Pyrkon nie zwalnia tempa i już teraz wiadomo, że pojawią się na nim kolejne ważne dla świata fantastyki i science-fiction osobistości, takie jak niezwykle popularna w Stanach Zjednoczonych aktorka i youtuberka Felicia Day, autor bestsellerowych horrorów Graham Masterton czy Orson Scott Card – znany na całym świecie przede wszystkim dzięki powieści „Gra Endera”.

  • Termin: 26-28.04.2019
  • więcej szczegółów na stronie pyrkon.pl

Ceny biletów to odpowiednio:

  • Bilet 3-dniowy            119 zł
  • Bilet 1-dniowy piątek        49 zł
  • Bilet 1-dniowy sobota        69 zł
  • Bilet 1-dniowy niedziela    39 zł

 Dzieci od 6. do 12. roku życia:

  • Bilet 1-dniowy piątek        25 zł
  • Bilet 1-dniowy sobota        35 zł
  • Bilet 1-dniowy niedziela    20 zł

Każdy bilet zakupiony w przedsprzedaży musi zostać wymieniony na identyfikator uczestnika, który upoważnia do darmowego korzystania z komunikacji miejskiej na teremie miasta Poznania.

Wstęp darmowy na imprezę przysługuje dzieciom do 6. roku życia oraz opiekunom osób niepełnosprawnych. Opiekun osoby niepełnosprawnej może odebrać wejściówkę w wyżej wymienionych miejscach wyłącznie w towarzystwie niepełnosprawnego uczestnika, którym się opiekuje.

fot. Karolina Kiraga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!