? Druga scena na Impact Festival!!! ?

Organizator Impact Festivalu 2019 poinformował, że na imprezie pojawi się Druga Scena. Ogłosili jednocześnie nowych wykonawców, którzy się na niej zaprezentują.

Dla wszystkich fanów mocniejszych brzmień mamy dobrą wiadomość – podczas Impact Festival 2019 będziecie mieć okazję bawić się również pod drugą sceną, na której zagrają Uncle Acid and the deadbeats, 1000mods oraz FIEND!

Ostatnie pakiety na festiwal do nabycia na http://bit.ly/ImpactFestivalPL

Uncle Acid & The Deadbeats to rubaszni ambasadorowie charcząco-mętnego fuzzu z Wielkiej Brytanii. Ostatnia płyta zespołu „Wasteland” wydana jesienią 2018 roku – podobnie jak poprzednie, zebrała bardzo przychylne recenzje. W muzyce Uncle Acid & The Deadbeats słychać echa lat 60. ubiegłego wieku, a w recenzjach można przeczytać o skojarzeniach z Alice Cooper, Black Sabbath czy The Stooges. Wyłonieni z niejasnego zakątka labiryntowego angielskiego podziemia – zawsze zbyt śmiali i specyficzni, aby można ich było łatwo zaszufladkować.

1000mods – stoner rockowy kwartet pochodzący z Greckiego Chiliomodi, założony w 2006 roku. Ich muzyka to elektryzująca mieszanka szalonych, psychodelicznych odlotów z ciężkim stonerowym uderzeniem. Znakiem rozpoznawczym zespołu jest ich przywiązanie do sprzętu vintage, ciężkie analogowe brzmienie oraz zapadające w pamięć, elektryzujące publikę występy na żywo. Zagrali ponad 200 koncertów na całym świecie.

Fiend, założony 14 lat temu, jest muzyczną istotą żyjącą na obrzeżach paryskiego podziemia. Skąpany w mistycznej atmosferze dźwięk francusko-angielsko-amerykańskiego kwartetu trudno skategoryzować, ale słowa stonem, doom, sludge i psychodelic wydają się opisywać go najlepiej. Ich debiutancki album „Agla” wydany w 2009 roku, zdobył pozytywne opinie w środowisku, z miejsca zdobywając szeroką rzeszę fanów. Aktualnie zespół ma trzy albumy na koncie. Ostatnia z nich „Seeress” ukazała się pod koniec 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *