Percival ogłasza trasę Wild Hunt Live 2019

Widowiskowe koncerty z serii WILD HUNT LIVE odbędą się w październiku tego roku w 5 miastach Polski. Planowane są również koncerty za granicą.


WILD HUNT LIVE to ekskluzywny spektakl muzyczny, zawierający kompozycje wykorzystane w ścieżce dźwiękowej do gry “The Witcher 3: Wild Hunt”.    

Na scenie wystąpią muzycy zespołu Percival, będący współtwórcami i autorami zawartych w grze fragmentów muzycznych, wielokrotnie nagrodzeni za swój dorobek artystyczny (m.in. “MocArt 2015” wraz z Marcinem Przybyłowiczem i Mikołajem Stroińskim, autorami muzyki do gry “Wiedźmin 3: Dziki Gon” oraz jako współautorzy zdobywcy Diamentowej Płyty za album “Równonoc).

Sam spektakl wzbogacony zostanie niesamowitymi projekcjami filmowymi, przygotowanymi specjalnie na potrzeby występu. Zawierają one fragmenty gry oraz niepublikowane nigdzie materiały video, przygotowane przez Marcin Somerlik Productions.

Widowisko uświetni ponadto choreografia Teatru AVATAR, mającego na swoim koncie występy na całym świecie, m.in. w Dubaju, Rumunii, Niemczech, we Włoszech, a także na wszystkich stadionach podczas Euro 2012 (http://www.teatravatar.pl/ )

Występy okraszone zostaną pięknymi strojami historycznymi oraz scenografią nawiązującą do klimatu gry “Wiedźmin 3: Dziki Gon”.

WILD HUNT LIVE od lat zdobywa uznanie krytyków i dziennikarzy, a co najważniejsze – publiczności, która zachwycona zarówno artyzmem jak i skalą owego przedsięwzięcia, wykupuje bilety na długo przed premierowymi występami, goszcząc na każdej kolejnej edycji wciąż wzbogacanego spektaklu.

Widowisko z serii WILD HUNT LIVE jest wydarzeniem obowiązkowym nie tylko dla fanów gier komputerowych, lecz również dla wszystkich miłośników pięknej, nawiązującej do minionych epok muzyki. Nie zabraknie w nim wspaniałych głosów, niespotykanego instrumentarium, tańca oraz atmosfery muzyki ambient, folk czy fantasy.

 

DATY KONCERTÓW:
04.10 – KRAKÓW – Kijów.Centrum
05.10 – WARSZAWA – Teatr Palladium
11.10 – POZNAŃ – CK Zamek
12.10 – WROCŁAW – A2
19.10 – GDAŃSK – B90

 

“The Witcher 3: Wild Hunt”

“The Witcher” to jeden z największych sukcesów polskiego przemysłu gier wideo, zaś tytułowy bohater wykreowany przez Andrzeja Sapkowskiego należy do najbardziej rozpoznawalnych i najpopularniejszych postaci popkultury. Najnowsza odsłona gry – „The Witcher 3: Wild Hunt” została wydana przez studio CD PROJEKT RED w maju 2015 roku. W zaledwie sześć tygodni po premierze gra sprzedała się w sześciu milionach egzemplarzy. Zespół Percival jest współtwórcą ścieżki dźwiękowej do obsypanego nagrodami “The Witcher 3: Wild Hunt” (m.in. tytuł gry roku na gali The Game Awards 2015)


Więcej informacji o nadchodzącej trasie na stronie WILD HUNT – http://www.percivalwhl.com/

Bilety do nabycia na www.ticketmaster.pl oraz w sieciach Empik, Media Markt i Saturn

Oficjalna zapowiedź trasy “Wild Hunt Live” –
https://www.youtube.com/watch?v=WXMwXvtPIac

PERCIVAL SCHUTTENBACH / PERCIVAL
https://www.percival.pl/
https://www.facebook.com/PercivalSchuttenbach
https://www.youtube.com/user/percivalschuttenbach

TEATR AVATAR
http://www.teatravatar.pl/
https://www.facebook.com/teatravatar
https://www.youtube.com/user/TeatrAvatar

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *