Dido zagra w Poznaniu

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Dido w Polsce! Wokalista wystąpi 16 listopada w poznańskiej Sali Ziemi.

Bilety trafią do sprzedaży w czwartek, 9 maja o godzinie 10:00.

Dido to jedna z najbardziej popularnych popowych wokalistek. Rozwój jej kariery przypadł na przełom XX i XXI wieku – wszystko za sprawą płyty „No Angel”, która była jedną z najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii (ponad 22 mln sprzedanych egzemplarzy na świecie!). Każde kolejne wydawnictwo okazało się podobnym sukcesem. Utwór „Here With Me” znalazł się w ścieżce dźwiękowej filmu „Love Actually” czy „Bridget Jones: W pogoni za rozumem”. Wydany w 2010 roku singiel „Everything to Lose” pojawił się w filmie „Seks w wielkim mieście 2”.

Ostatni album piosenkarki, „Still on My Mind”, ukazał się w marcu 2019 roku. W ramach promocji płyty, Dido wyruszy w pierwszą od 15 lat trasę koncertową. „Still On My Mind” to album, na którym Dido pokaże się w różnych odsłonach, począwszy od – jej ulubionego – hip hopu, po folkowe dźwięki. Cała płyta to zmysłowa mieszanka stylów i gatunków, znajdziemy na niej także trochę elektroniki i dancowych rytmów.

Data: 2019-11-16 (sobota)
Miasto: Poznań
Miejsce: Sala Ziemi Poznan Congress Center
Godziny: 18:30 – wejście // 20:00 – start koncertu
Cena biletów:
– miejsca stojące: 179 zł
– miejsca siedzące: 250 zł, 300 zł.
Miejsca zakupu: www.ticketmaster.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ebilet.pl, www.biletomat.pl (bilety kolekcjonerskie), www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt.

2 thoughts on “Dido zagra w Poznaniu

  1. No zagra – i jeszcze są normalnie wejściówki – EmpikBilety ma je nadal. Wydawało mi się, że to pójdzie szybciej, a jednak jeszcze one są. Myślicie, że będzie komplet? W sumie to ona w dalszym ciągu jest w formie. Ostatni koncert, jaki oglądałem online, był naprawdę mega.

    1. To jedyny koncert wokalistki w Polsce i chyba nawet pierwszy w naszym kraju. Raczej spodziewam się kompletu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *