PIĄTKI Z NOWĄ MUZYKĄ, CZYLI SPOTKANIA ODSŁUCHOWE W STUDIO U22 !!

„Piątki z nową muzyką” to cykl spotkań, na których prezentowane są premierowo lub przedpremierowo materiały z nowych na polskim rynku albumów muzycznych. Spotkania te skierowane są do mediów, a także przedstawicieli branży muzycznej i od blisko trzech lat odbywają się w warszawskim Studio U22

Gwiazdami spotkań odbywających się w ramach „Piątków z Nową Muzyką” są zarówno debiutanci, jak i artyści, którzy od wielu lat cieszą się popularnością. To w Studio U22 debiutowali Kortez i Kuba Więcek, brytyjska grupa Editors dała przepiękny występ na żywo, a Kasia Nosowska, Lady Pank, Behemoth, czy Markowscy prezentowali swoje przedpremierowe albumy. Czwarte piętro kamienicy przy Ujazdowskich odwiedzili również mistrzowie polskiej sceny – Krzysztof Penderecki i Tomasz Stańko.

Spotkania odbywają się z inicjatywy Związku Producentów Audio Video i ich stałym elementem jest odsłuch przedpremierowego materiału oraz rozmowa z jego twórcami. Często artyści decydują się również na mini-koncert na żywo, podczas którego prezentują swoje utwory w wersji akustycznej.

autora zdjęć : Darek Kawka/ZPAV

Setny odsłuch w Studio U22!

8 maja 2019 będzie szczególną datą dla gospodarzy Studio U22. Tego dnia odbędzie się setny przedpremierowy odsłuch, realizowany w ramach inicjatywy „Piątki z nową muzyką”! Wtedy też na Ujazdowskich w Warszawie pojawi się zespół Sorry Boys, który nie tylko opowie o nowej płycie „Miłość”, ale również zaprezentuje ją w mini-koncercie na żywo. Nad wydarzeniem z pewnością będzie się unosił duch wspomnień, bowiem te już niemal sto spotkań z nową muzyką, to masa wrytych w pamięć chwil, tysiące zdjęć, ponad setka zaproszonych artystów, dziesiątki nowych znajomości i jedno, wyjątkowe miejsce, w murach którego się to wszystko odbyło – Studio U22.

Znalezione obrazy dla zapytania Sorry Boys Miłość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *