ENCLOSE ogłasza trasę koncertową

Zespół Enclose na czele ze swoim charyzmatycznym wokalistą Juanem Carlosem Cano rusza ponownie w trasę. Obejmie ona sceny klubowe oraz plenerowe w całej Polsce oraz jeden koncert w Norwegii.

Jak mówi zespół:
“Sporo czasu upłynęło od naszej ostatniej pełnej trasy koncertowej, ale czas ten nie był stracony. Poświęciliśmy go muzyce grając zarówno razem jak i w innych projektach, czasami bardzo różniących się od Enclose. Każde z takich doświadczeń pozwoliło nam się rozwinąć, nie tylko muzycznie ale i personalnie. Niezmienna pozostała jedynie pasja i radość ze wspólnego grania. Na pewno zmieniliście się także i Wy, którzy podążaliście za nami przez cały ten czas. Nie możemy się więc doczekać, żeby ponownie się z wami spotkać. Do zobaczenia!”

DATY KONCERTÓW:
01.06 – ZAMOŚĆ – Jarmark Hetmański
03.08 – MJÅVANT, Norwegia – Wataha Fest
13.09 – STALOWA WOLA – Labirynt
14.09 – KROSNO – Rock Klub Iron
04.10 – RZESZÓW – Vinyl
11.10 – GDAŃSK – Paszcza Lwa
12.10 – POZNAŃ – Pod Minogą
25.10 – WARSZAWA – VooDoo
26.10 – ŁÓDŹ – The Rollin Barrel
15.11 – KRAKÓW – Zaścianek
16.11 – BĘDZIN – Latawiec
29.11 – WROCŁAW – Liverpool
30.11 – CZĘSTOCHOWA – Muzyczna Meta

Enclose to meksykańsko-polski zespół rockowy, którego frontmanem jest pochodzący z Meksyku wokalista/kompozytor oraz zwycięzca “The Voice of Poland 2014″ Juan Carlos Cano. Zespół działa od roku 2011, odnosząc sukcesy i promując swój autorski materiał, zarówno w Meksyku, jak i w Europie. Ma na swoim koncie liczne występy przed kilkudziesięciotysięczną publicznością m.in. na Przystanku Woodstock, Sabacie Czarownic, podczas letniej trasy Radia Zet oraz udział w koncertach stadionowych w Meksyku otwierając występy Deep Purple (2015).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *