Cleo teledyskiem zapowiada nowy album

Cleo zaprezentowała pierwszy singiel z nowej studyjnej płyty. Albumu wyjątkowego, bo niezależnego, będącego powrotem do jej muzycznych korzeni.

Zapowiedzią tego nowego rozdziału w karierze Cleo jest piosenka “Za Krokiem Krok”, która doczekała się teledysku napakowanego mają znanych osób. Do udziału w klipie Cleo zaprosiła m.in. Qczaja, Dawida Kwiatkowskiego oraz osoby znane z serwisu TikTok m.in. Natalię Sisik i Sabinę Pawlik. “Cleo po raz pierwszy zrealizowała teledysk od początku do końca – napisała scenariusz, wyprodukowała go, zajęła się „castingiem”, doborem garderoby… to najbardziej „jej” teledysk w całym dorobku,” czytamy w opisie teledysku.

Piosenka zapowiada “old schoolową” płytę Cleo. Całość muzycznie utrzymana będzie w konwencji vintage z elementami funku, soulu muzyki lat 60’tych itd. Teledysk został wystylizowany na telewizyjne show w którym uczestnicy mierzą się ze sobą swoimi umiejętnościami w dziedzinie podrywu. Album ukaże się po płycie, której premierę zaplanowano na jesień, a więc fani Cleo usłyszą niebawem aż dwa albumy w jej wykonaniu.

Dyskografię Cleo zamyka wydany w 2016 roku album “Bastet”. Płyta otrzymała tytuł platynowej, a promowały ją takie utwory, jak “Wolę być” i “N-O-C”.fot. Paweł Rychter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *