Crocsy dla fanów Kiss

Marka Crocs ma w swojej ofercie masę wzorów i kolorów. Znajdziemy buty damskie, męskie, dziecięce, trzewiki, klapki i sandały. Za co ludzie lubią to obuwie? Przede wszystkim za wygodę. Jeszcze do niedawna popularne Crocsy były uważane za jeden z największych obciachów, a w tym momencie cieszy się sporą popularnością. Być może dlatego zespół KISS wpadł na pomysł, żeby stworzyć swoje sygnowane gumiaki…

Jeszcze do niedawna Crocsy były nazywane “butami pielęgniarek”. Jednak coraz częściej zaczęły świecić na nogach znanych blogerek i influencerek. Być może to właśnie skłoniło zespół KISS do stworzenia własnej kolekcji tego typu obuwia. Buty są już dostępne na oficjalnej stronie firmy. Do wyboru mamy 4 opcje. Możemy dostać gumiaki na platformie, z logo lub bez. Dodatkowo do butów możemy dobrać przypinkę z wizerunkiem ulubionego członka zespołu.

KISS od zawsze wiedzieli jak zarobić na swoim logotypie i motywach, które umieszczane są na koszulkach, a nawet papierze toaletowym. Tym razem zespół wypuścił Crocsy z motywem swojego logo i wizerunkami muzyków. Jak wygląda to cenowo? Za gumowe kapcie KISS zapłacimy od 49.99 do 54.99 dolarów.

Z okazji zbliżającego się koncertu KISS w Polsce, fani mogą zainwestować w Crocsy. Koncert odbędzie się już niebawem, w Krakowie 18 czerwca 2019 roku. Ceny biletów zaczynają się od 185 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *