Męskie Granie 2019 – oficjalna piosenka już jest!!!

Singiel Męskiego Grania 2019 jest już znany. W piosence „Sobie i Wam” możemy usłyszeć Katarzynę Nosowską, Igo, Organka i Krzysztofa Zalewskiego. Do internetu trafił też oficjalny teledysk.

Katarzyna Nosowska, Igo, Organek i Krzysztof Zalewski stworzyli singiel Męskiego Grania 2019. Piosenka promująca nadchodzącą trasę koncertową jest zatytułowana „Sobie i Wam”. Autorką tekstu jest Katarzyna Nosowska, które skomponowała także muzykę razem z Marcinem Macukiem.

W internecie pojawił się również oficjalny teledysk do piosenki Męskiego Grania 2019 „Sobie i Wam”. Za reżyserią odpowiada Alan Willmann, twórca klipów Taco Hemingwaya, Flirtini czy Coals.

Poznaliśmy skład Męskie Granie Orkiestra 2019.

Zobaczymy w nim Katarzynę Nosowską, czyli pierwszą dyrektor artystyczną w historii Męskiego Grania. Usłyszymy też ponownie  Organka i twórcę ubiegłorocznego singla „Początek” Krzysztofa Zalewskiego.

W składzie Męskie Granie Orkiestra 2019 pojawił się także debiutant — Igo. Jego obecność nie powinna jednak dziwić nikogo, kto oglądał finał trasy Męskie Granie 2018 w Żywcu i widział, co Bass Astral x Igo zrobili na Scenie Ż.

W zespole towarzyszyć będzie im jeszcze pięciu  muzyków: Marcin Macuk, Michał FOX Król, Piotr Pawlak, Michał „Malina” Maliński oraz Bartek Pająk.

Singiel i teledysk
Życzymy sobie i wam, by nas było stać na święty spokój. Szczęścia, ile się da, miłości w bród, mądrych ludzi wokół – śpiewają artyści w refrenie singla „Sobie i Wam” promującego tegoroczną trasę. Autorką tekstu jest Katarzyna Nosowska, muzykę skomponowali Marcin Macuk i Katarzyna Nosowska. Dziś premierę miał również teledysk do singla zapowiadającego dziesiątą edycję projektu, którego reżyserem jest Allan Willmann.
Ostatnia edycja trasy Męskie Granie była olbrzymim sukcesem – mówi Ewa Kierlik, Marketing Manager Marki Żywiec. – W tym roku, z okazji dziesięciolecia, oczekiwania fanów projektu są jeszcze większe. To, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć Męskie Granie Orkiestra, w której składzie będą zarówno artyści bardzo dobrze znani z poprzednich lat, którzy mocno zapisali się w historii projektu, jak i ci, którzy wniosą do Męskiego Grania powiew świeżości. Wynikiem tego niezwykłego połączenia jest świetny singiel, który mamy nadzieję, spodoba się miłośnikom trasy – dodaje Kierlik.

6 czerwca o godzinie 12.00 wystartuje regularna sprzedaż biletów na Męskie Granie 2019. Będą one dostępne w cenie 149 zł na eBilet.pl oraz Eventim.pl. Wszystkie bilety będą imienne, a jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie cztery.

Lista miast na trasie Męskie Granie 2019:

Poznań, Cytadela, 13 lipca
Kraków, Muzeum Lotnictwa, 20 lipca
Gdynia, Park Kolibki, 27 lipca
Wrocław, Partynice, 3 sierpnia
Katowice, Strefa Kultury, 10 sierpnia
Warszawa, Służewiec, 17 sierpnia
Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, 24 sierpnia

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!