Harlem Gospel Choir w trasie po Polsce!

Inspirująca moc muzyki, najmocniejsze czarne wokale i wielce entuzjastyczne widowisko! Najsłynniejszy na świecie chór GOSPEL rusza w kolejne tournée z nowym repertuarem, który powstał na cześć jednej z największych postaci muzyki popularnej – PRINCE’a.

Trasa 2019 będzie wyjątkowa – po raz pierwszy usłyszymy największe hity jednego z najbardziej innowacyjnych kompozytorów i wokalistów świata w nowej odsłonie: “Purple Rain”, “Kiss”, “Raspberry Beret”, “Little Red Corvette”, “Let’s Go Crazy”, “When Doves Cry” i wiele innych. Artyści wykonają również klasyki soulowe, jazzowe i bluesowe tak wielkich gwiazd jak Billie Holiday, Ray Charles, James Brown, Ella Fitzgerald, czy Stevie Wonder. To trzeba usłyszeć na żywo!

Harlem Gospel Choir współpracował z takimi gwiazdami jak B.B. King, Bono, Diana Ross, Gorillaz, Andre Rieu, Keith Richards, Damon Albarn, Pharrell Williams i wieloma innymi. Wystąpili także dla trzech Prezydentów (Baraka Obamy, Jimmiego Cartera i Nelsona Mandeli) oraz dwóch papieży (Jana Pawła II i Benedykta XVI). W nagrodę za dokonania na rzecz kultury i działalności charytatywnej, burmistrz Nowego Jorku – Michael Bloomberg ogłosił oficjalnie dzień 15 stycznia Dniem Harlem Gospel Choir.

Na koncerty zapraszamy do najlepszych sal koncertowych w Polsce. Ta trasa to niezwykłe przeżycie zarówno dla fanów PRINCE’a, jak i największych legend muzyki SOUL, JAZZ oraz BLUES.

“Współpraca z Harlem Gospel Choir to wspaniałe
doświadczenie, publiczność ich kocha.”
– B.B. King

“Anioły z Harlemu! Najlepsze czarne głosy Ameryki.”
– Bono, U2

“Harlem Gospel Choir kocha to co robi.”
– Sir Keith Richards

“Oni są wspaniali!”
– Sir Elton John

Zapraszamy!!!

24 listopada 2019 – Katowice, Pałac Młodzieży
25 listopada 2019
– Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA
26 listopada 2019
– Wrocław, Sala Teatralna Impartu
27 listopada 2019
– Łódź, Filharmonia Łódzka
28
listopada 2019 – Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

Bilety już w sprzedaży od 31.05 na: www.makroconcert.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, oraz w salonach Empik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!