Tribute to Tina Turner – trasa po Polsce

Tribute to Tina Turner pierwszy raz w Polsce! Fani Tiny Turner muszą przygotować się na silne emocje! Koncert What’s Love Got To Do With It? jest zupełnie nowym, oszałamiającym show poświęconym twórczości jednej z największych ikon muzyki XX wieku, niesamowitej Tiny Turner.

Trudno byłoby znaleźć choć jedną osobę, która by jej nie znała. Poza wielkimi hitami diwy takimi, jak: “Simply the Best“, “Private Dancer” czy słynny soundtrack do filmu z serii o Jamesie Bondzie – “Golden Eye“, które dziś należą już do absolutnego kanonu muzyki rozrywkowej, jej znakiem rozpoznawczym jest burza loków, długie nogi i niewiarygodne pokłady energii, którą roznosiła największe sceny świata. 

To właśnie całokształt osobowości i dorobek artystyczny Tiny zainspirował wielokrotnie nagradzanych za bardzo udany projekt Whitney – Queen of the Night brytyjskich producentów do stworzenia kolejnego widowiska. Teraz What’s Love Got To Do With It?, po niezwykle entuzjastycznym przyjęciu przez zagraniczną publiczność, wreszcie rusza z trasą po Polsce!

W postać jednej z najwybitniejszych wokalistek naszych czasów wcieli się wspierana przez 10-osobowy zespół muzyków, piękna i utalentowana Elesha Paul Moses, zwyciężczyni brytyjskich edycji programów “X-Factor“oraz “The Voice“. Elesha jest bardzo podekscytowana rolą w spektaklu:

Postać Tiny doskonale nadaje się do naśladowania na scenie. To wyzwanie, na które naprawdę długo czekałam!

Podczas polskiego tournee widzowie mogą spodziewać się, iż we wspaniałych aranżacjach wybrzmią najbardziej znane i lubiane przeboje, a wśród nich, oprócz wyżej wspomnianych: “Simply the Best“, “Private Dancer“, “Golden Eye” i tytułowego “What’s Love Got To Do With It?“,  m.in. “Proud Mary“, “River Deep“, “Nutbush City Limits“, które wylansowała Tina w ciągu swej zapierającej dech w piersiach ponad 50-letniej kariery estradowej.

Jeśli dodać do tego wspaniałą oprawę, na którą składa się perfekcyjna choreografia, przepiękne kostiumy, dopracowane w każdym calu makijaże, otrzymamy prawdziwy muzyczny rarytas, którego po prostu nie można przegapić!

Trasa Tribute to Tina Turner:

  • Tribute to Tina Turner Gdynia – 2.01.2020, Gdynia Arena
  • Tribute to Tina Turner Toruń – 3.01.2020, Aula UMK
  • Tribute to Tina Turner Warszawa – 4.01.2020, COS Torwar
  • Tribute to Tina Turner Poznań – 6.01.2020, Sala Ziemi MTP
  • Tribute to Tina Turner Zabrze – 7.01.2020, Dom Muzyki i Tańca
  • Tribute to Tina Turner Wrocław – 8.01.2020, Hala Orbita

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *