Zagraj na Festiwalu Garaże 2019❗

Chciałbyś zagrać na jednej scenie z tak wielkim artystą jakim jest O.S.T.R.??
Festiwal Garaże daje Ci taką możliwość
Weź udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Kapel Młodego Pokolenia! ?
Wszystkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod adresem www.festiwalgaraze.com

Znalezione obrazy dla zapytania Festiwal Garaże 2019

30-31 sierpnia 2019 r.
Teatr Letni im. Heleny Majdaniec w Szczecinie
Festiwal „Garaże” jest wydarzeniem promującym młodych wykonawców muzycznych, ukazującym najwartościowsze zjawiska i trendy w polskiej kulturze muzycznej. Ideą samego festiwalu, oprócz roli popularyzatorskiej i kreowaniu nowych oryginalnych środków ekspresji artystycznej uzdolnionych debiutantów, ma dotrzeć i łączyć swym przekazem szerokie oraz zróżnicowane wiekowo grono odbiorców. W ramach festiwalu zostanie przeprowadzony ogólnopolski przegląd zespołów ukazujący możliwie pełne spektrum wartościowych zjawisk i trendów w polskiej kulturze muzycznej.
 
Do czynnego udziału w przeglądzie zapraszamy zespoły muzyczne oraz artystów w przedziale wiekowym 18-35 lat.
 
W I etapie wyłonionych zostanie do 10 artystów, wybranych w wyniku ankiety przeprowadzonej na profilu społecznościowym Facebook*.
* organizator zastrzega sobie prawo do przyznania 2 „dzikich kart” zespołom wskazanym przez sponsorów/partnerów Festiwalu;
* do udziału w Festiwalu „Garaże” zostanie również zaproszony zespół/zespoły, które otrzymały „dziką kartę” w roku ubiegłym podczas II etapu Festiwalu.
 
II etapem będzie przegląd zespołów w ramach Festiwalu „Garaże”, podczas którego wyłonieni w I etapie laureaci zagrają na jednej scenie wspólnie z docenionymi już artystami.
Zwycięzcy którzy zgodnie z głosowaniem kapituły wygrają Festiwal otrzymają odpowiednio nagrody finansowe w wysokości: 3.000 zł – I miejsce, 2.000 zł – II miejsce i 1.000 zł – III miejsce.( możliwość wyróżnienia „ dziką kartą”, która będzie przyznana na rok 2020.
 
Organizator w ramach festiwalu zapewnia uczestnikom zakwaterowanie, zwrot kosztów transportu ( do 500 zł/ zespół) oraz wyżywienie. Festiwal jest wyjątkową i niepowtarzalną okazją dla twórców młodego pokolenia aby zaistnieć na dużej scenie muzycznej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *