Celine Dion zaprezentowała nowy utwór

Celine Dion zakończyła serię koncertów w Caesars Palace w Las Vegas i zrobiła to prezentują koncertową wersję nowego utworu. Piosenka trafi na jej nową studyjną płytę, której premierę zaplanowano na listopad tego roku.

Utwór zatytułowany “Flying On My Own” to najprawdopodobniej wynik współpracy Dion z Davidem Guettą i jedna z tych kompozycji, jakie trafią na płytę “Courage”. Na wydawnictwo trafią m.in. utwory napisane i nagrane wspólnie z Sią. Wydawnictwo ma się ukazać w listopadzie tego roku, ale już przed premierą płyty Dion rozpocznie koncertową promocję krążka. Najpierw jej “Courage World Tour” zawita do Kanady i Stanów Zjednoczonych. Koncerty w Stanach potrwają do połowy marca 2020 roku.

“Nowy album to Celine jaką znacie. To Celine z nowymi producentami i nowymi tekściarzami… Brzmienie się trochę zmieni, ale muzyka się zmienia. Ale ja zawsze pozostanę sobą,” powiedziała na temat nowej płyty.

Celine Dion to pochodząca z Quebecu popowa wokalistka, znana z poruszających ballad. Wśród jej przebojów znajdują się “Nothing Broken but My Heart”, “The Power of Love”, “Think Twice”, “Because You Loved Me”, “It’s All Coming Back to Me Now”, “My Heart Will Go On” czy “I’m Your Angel”. W 2016 roku wydała ostatnią, francuskojęzyczną płytę “Encore un soir”. Céline Dion ostatnio można było usłyszeć na soundtracku do filmu “Deadpool 2”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *