Skazani na busa, czyli Antyradio zabiera na Pol’and’Rock Festival

Już niebawem ruszy akcja “Skazani na busa z Antyradiem”, w ramach której redakcja zabierze słuchaczy na tegoroczny “Pol’and’Rock Festival, odbywający się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Będzie też zachęcać właścicieli pojazdów do zabierania festiwalowiczów i wspierać oddolne inicjatywy ułatwiające dojazd na najpiękniejszy festiwal świata.

“Skazani na busa z Antyradiem” to wspólna akcja stacji i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – organizatora Pol’and’Rock Festival. Potrwa na antenie od 8 do 26 lipca. W tym czasie Antyradio będzie kompletować skład wyjątkowych dwóch rockowych autokarów. Pierwszy z nich wyruszy do Kostrzyna nad Odrą 31 lipca z Katowic. O miejscu i terminie startu kolejnego redakcja będzie informować na antenie.

Na Facebooku powstały grupa i fan page “Skazani na busa z Antyradiem”. To miejsce dyskusji o wspólnej podróży i dzielenia się pomysłami, jak bezpiecznie dotrzeć na Pol’and’Rock Festival. 
 
Miejscem zamieszczania ogłoszeń o przejazdach, wolnych miejscach, busach i autobusach na Pol’and’Rock jest wyłącznie Bank Podróży.
Redakcja liczy na spontaniczne dołączanie do akcji właścicieli busów i autokarów, a także osób prywatnych. O tego typu inicjatywach będzie informować również na antenie Antyradia.
 
autor: Monstee Rose Design Studio

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *