Taylor Swift zapowiada nowy album

Taylor Swift ujawniła szczegóły dotyczące jej nowej studyjnej płyty. Premiera albumu zaplanowana została na sierpień.

Płyta zatytułowana “Lover” trafi do sprzedaży 23 sierpnia. Na krążek trafi 18 utworów, w tym singiel “Me!” oraz kompozycja “You Need to Calm Down”, do której teledysk ukaże się w poniedziałek, 17 czerwca. 

“To album o bardzo romantycznym tonie,” powiedziała Swift podczas czatu z fanami. “Nie mam na myśli utworów o miłości, bo myślę, że romantyzm to nie tylko utwory o szczęśliwym zakochaniu. Myślę, że romantyzm można znaleźć w samotności, smutku, konfliktach czy po prostu radzeniu sobie z różnymi sytuacjami w życiu.” 

Album ukaże się w czterech wersjach rozszerzonych – m.in. z notatkami Taylor z procesu tworzenia albumu, plakatem, książką z tekstami piosenek.

Siódma studyjna płyta Taylor będzie pierwszym albumem w jej karierze, który nie ukaże się pod szyldem jej macierzystej wytwórni płytowej, Big Machine. Od listopada 2018 roku piosenkarka jest artystką Republic Records.

Jej dyskografię zamyka wydany w październiku 2017 roku album “Reputation”. Na płycie znalazły się takie single, jak “Look What You Made Me Do” czy przebój “Delicate”.


Taylor Swift – Lover

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *