Nowy klip od Shinedown do utworu Monsters!

Shinedown ujawnili właśnie teledysk do utworu „MONSTERS”, w którym zmagają się ze swoimi demonami i samodestrukcyjnymi wewnętrznymi głosami. Jest to kolejna część wizualnej historii albumu ATTENTION ATTENTION. Teledysk wyreżyserował Bill Yukich (Beyoncé, Marilyn Manson, Wiz Khalifa), a utwór zajął w tym tygodniu drugie miejsce na liście Mainstream Rock Songs Billboardu i zgromadził już prawie 15 milionów streamów.

Klip do „MONSTERS” ukazał się w tym samym czasie, gdy hit „GET UP” przekroczył 40 milionów streamów. Utwór szybko stał się promykiem nadziei dla słuchaczy na całym świecie, którzy zmagają się z wszelkimi trudnościami. Piosenka pobiła nowy rekord dla Shinedown, dając im najwięcej miejsc w Top 10 na Rockowym Airplay’u wszechczasów i ich trzynaste, pierwsze miejsce na liście Mainstream Rock Songs Billboardu (drugi taki przypadek w historii listy, na równi z Van Halen).
Shinedown przygotowują się obecnie do letniej trasy po USA ze wsparciem od Badflower, Dinosaur Pile-Up i Broken Hands.

Zespół po raz kolejny odwiedzi Polskę w ramach promocji ostatniego albumu – tym razem zagra 23 listopada razem z Alter Bridge w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!