Slash potwierdza: będzie nowy materiał od Guns N’ Roses

Slash potwierdził, że zespół Guns N’ Roses pracuje nad nowym materiałem.

Nie znaczy to wcale jednak, że muzykę usłyszymy już wkrótce.

– Mamy wokale, nad którymi Axl pracuje już od jakiegoś czasu – zdradził gitarzysta. – Być może starczy tego na album. Ale tak naprawdę dopiero się za to zabieramy, ja, Duff i tak dalej. Ciężko coś więcej powiedzieć. Musimy się na tym skoncentrować.

Minęło ponad 10 lat odkąd usłyszeliśmy nową muzykę Guns N’ Roses w postaci albumu “Chinese Democracy” z 2008 roku. Niedawno wokalista zespołu Axl Rose wydał utwór “Rock The Rock” do animacji “Zwariowane melodie”.

Ostatnie wydawnictwo Slasha to “Living The Dream” z września 2018 roku. W lutym muzyk nagrał w Łodzi teledysk do utworu “Call Of The Wild”, który pochodzi z krążka.

Guns N’ Roses pozostaje jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów w historii muzyki. Ich największe przeboje to “Sweet Child o’ Mine”, “You Could Be Mine”, “Paradise City” czy “November Rain”. Kapelę obecnie tworzą: Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja) oraz Melissa Reese (klawisze).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *