Najnowszy teledysk Taylor Swift z udziałem gwiazd

Taylor Swift właśnie opublikowała teledysk do najnowszego singla. Do udziału w nagraniu teledysku zaprosiła wiele znanych nazwisk, m.in. Katy Perry, z którą przez kilka lat nie łączyły jej najlepsze stosunki.

Za reżyserię teledysku do piosenki “You Need To Calm Down” odpowiadają Drew Kirsch i Taylor Swift. Piosenka to druga zapowiedź albumu “Lover”, który ukaże się w wakacje tego roku. W teledysku, poza wspomnianą już Katy Perry, pojawia się także m.in. Ellen DeGeneres, Ryan Reynolds, Antoni Porowski, Ciara, RuPaul, Adam Lambert, Hayley Kiyoko czy Hannah Hart.

Płyta zatytułowana “Lover” trafi do sprzedaży 23 sierpnia. Na krążek trafi 18 utworów, w tym singiel “Me!” oraz kompozycja “You Need to Calm Down”.

“To album o bardzo romantycznym tonie,” powiedziała Swift podczas czatu z fanami. “Nie mam na myśli utworów o miłości, bo myślę, że romantyzm to nie tylko utwory o szczęśliwym zakochaniu. Myślę, że romantyzm można znaleźć w samotności, smutku, konfliktach czy po prostu radzeniu sobie z różnymi sytuacjami w życiu.”

Siódma studyjna płyta Taylor będzie pierwszym albumem w jej karierze, który nie ukaże się pod szyldem jej macierzystej wytwórni płytowej, Big Machine. Od listopada 2018 roku piosenkarka jest artystką Republic Records.

Jej dyskografię zamyka wydany w październiku 2017 roku album “Reputation”. Na płycie znalazły się takie single, jak “Look What You Made Me Do” czy przebój “Delicate”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!