Zobacz live session Piotra Cugowskiego!

W oczekiwaniu na pierwszy solowy album Piotra Cugowskiego prezentujemy dwa nagrania z live sesji, przygotowanej wspólnie z Vevo! Piotr Cugowski zachwyca swoim głosem w video do „Zostań ze mną”

i „Kto nie kochał”

Wydawać by się mogło, że jeden z najważniejszych głosów rockowych ostatniego dziesięciolecia stanął na szczycie swojej obfitej i przepełnionej blaskami kariery. Ciekawość świata i głód nowych brzmień spowodował jednak, że młodszy z braci Cugowskich, postanowił zbudować swoją twórczość na nowo. Tym razem samodzielnie i bezkompromisowo. Współpraca Piotra zarówno ze swoim bratem Wojciechem, jak i ojcem Krzysztofem przyniosła zastrzyk nowej energii na rynku muzycznym w Polsce. Braterski projekt przyniósł Cugowskim szereg nagród i wyróżnień. Nominacje do Fryderyków, Superjedynek, czy Toptrendy, liczne występy w Polsce i na świecie podkreślały tylko jak istotnym elementem muzycznej układanki są dzieła stworzone przez Braci.

Nowy projekt Piotra Cugowskiego to nowa karta w bogatym portfolio artysty. Pierwszymi zapowiedziami owego projektu są utwory „Kto nie kochał” czyli opowieść o ludzkich emocjach i uczuciach, które rządzą i rozdają karty w relacjach międzyludzkich oraz „Zostań ze mną”  o miłosnej relacji. Nie zawsze prostej, często uwikłanej w trudne momenty. Zawsze jednak wartej pielęgnowania i wszelkich starań.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *