James Blunt odwiedzi Polskę!

21 grudnia, kilka dni po premierze nowej płyty, Polskę odwiedzi James Blunt wraz z łyżwiarskim spektaklem “Art on Ice”. Kultowe na całym świecie widowisko, w którym udział bierze m.in. Cirque Eloize – jeden z najsłynniejszych cyrków na świecie, odbędzie w Ergo Arenie w Gdańsku.

Art on ice to niezwykłe show estradowe, które zostało stworzone w Szwajcarii ponad 25 lat temu. Do tej pory w samej Szwecji spektakl obejrzało ponad 80 tys. osób. Piękne kostiumy, niezwykłe konstrukcje baśniowych maszyn, z wielkim, unoszącym się ponad lodowiskiem sterowcem oraz efekty świetlne i multimedialne, to sprawie że spektakl ma opinię najbardziej widowiskowej gali łyżwiarskiej na świecie. Mistrzowsko łączącą muzykę, sport, balet i akrobatyczne pokazy w jedyny w swoim rodzaju show.

Co roku przed widzami odkrywany jest całkowicie nowy i oryginalny scenariusz, który fascynuje i inspiruje. Tegoroczny motyw przewodni to „Time to Time” poetycka opowieść łącząca magię i historię prawdziwej miłości. Bohaterowie zostają niespodziewanie przeniesieni w inny wymiar i właśnie tam próbują odnaleźć siebie, ale czy im się to uda?

W tegorocznej obsadzie Art on ice, która odwiedzi również Polskę będzie James Blunt. Brytyjski wokalista, który słynie z romantycznych balland takich jak „You’re Beatiful”, „Postcards”, „1973 czy Bonfire Heart”.

Obok artysty pojawią się wybitni przedstawiciele łyżwiarstwa figurowego na lodzie – Tatiana Volosozhar i Maxim Trankov (dwukrotni mistrzowie olimpijscy i mistrzowie świata) – z Rosji, Vanessa James i Morgan Ciprès (Mistrzowie Europy) – z Francji, Kaetlyn Osmond (mistrz świata) – z Kanady, Elena Radionova (dwukrotna mistrzyni świata juniorów) – z Rosji.
Choreografię ich pokazów przygotował jeden z najznakomitszych światowych twórców w tej dziedzinie, Stephane Lambiel, szwajcarski łyżwiarz figurowy, dwukrotny Mistrz Świata i wicemistrz olimpijski, także biorący udział w show Time To Time.

Ponadto, na scenie zobaczymy Cirque Eloize jeden z najlepszych cyrków na świecie, entuzjastycznie przyjmowany przez fanów od nowojorskiego Broodwayu po londyński West End. W ich ponad dwudziestoletniej historii wystąpili w ponad 550 miastach, dali ok. 5500 występów, a obejrzało ich ponad 3,5 miliona widzów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *