Jeff Goldblum zapowiada drugi album!

Po sukcesie debiutanckiego albumu Jeff Goldblum ogłasza premierę swojego drugiego krążka dla wytworni Decca.

Ogłoszenie nastąpiło podczas pierwszego występu Artysty na słynnym Festivalu w Glastonbury, kiedy to Jeff przyznał, że już od jakiegoś czasu pracuje w studio w Los  Angeles nad nowym materiałem wspólnie z The Mildred Snitzer Orchestra. Płyta ma się ukazać jeszcze w tym roku.

„Praca nad kolejnym albumem pod okiem dobrych duchów z Decca Records dodaje mi skrzydeł. Niech mnie ktoś uszczypnie i powie, że to nie sen. Mam tylko nadzieję, że słuchacze doświadczą tego samego uczucia, co ja, kiedy nagrywaliśmy album – niesamowita radość” mówi Goldblum

Jeff Goldblum gra na fortepianie praktycznie przez całe swoje życie i koncertuje ze swoim zespołem od ponad 30 lat. Kluczowym momentem dla Goldbluma stal się wspólny występ z Gregorym Porterem w popularnym  amerykańskim TV Show  – The Graham Norton Show / BBC.

Wtedy to Jeff oczarował szefów wytwórni Decca, którzy natychmiast byli gotowi podpisać z nim kontrakt płytowy. W rezultacie powstał pierwszy album zatytułowany „The Capitol Studio Sessions” , który wylądował na pierwszym miejscu jazzowej listy najlepszych albumów w USA i UK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *