Sweetie And The Boys publikują w sieci nowy teledysk do utworu “Przesilenia”

Kędzierzyński pop-rockowy Sweetie And The Boys opublikował właśnie swój najnowszy teledysk do utworu “Przesilenia”. Obraz dostępny jest w serwisie YouTube. Jest to drugi klip kapeli zapowiadający ich debiutancki krążek pod ciekawie brzmiącym tytułem “Pół żartem, pół nago“, który ukazać się ma jeszcze w tym roku. Jak przyznaje liderka i wokalistka składu, Ola Trojniarz, najnowsza produkcja powinna traktowana być z przymrużeniem oka.

‘Ten teledysk to połączenie naszej fascynacji filmami Quentina Tarantino, ale także wieloma produkcjami kina klasy B. Chcemy zaprosić odbiorców do świata tanich samochodów, bardzo źle ubranych gangsterów i przesłuchań rodem z czasów słusznie minionych. W “Przesileniach” auta nie są drogie, kobiety nie są szybkie, a drinki nie są zimne.”

Pierwszy teledysk zespołu pt. “Zaczekanie” został bardzo pozytywnie odebrany przez społeczność internautów, a na podkreślenie zasługuje mocny, ale melodyjny głos wokalistki i rockowa, ale wciąż bardzo przystępna muzyka. Jak jednak podkreślają artyści, nie jest to kolejny słodko-cukierkowy twór do śpiewania wyłącznie o lekkich rzeczach.
 
“Nie mamy ambicji stać się babską i polską odpowiedzią na Nickleback. Nasze teksty bywają zadziorne i niegrzeczne, ale w naszym przekazie każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ma co jednak spodziewać się po nas liryki rodem z wakacyjnych składanek z kaset sprzed kilkunastu lat. “
 
Sweetie And The Boys powstało w 2018 roku z inicjatywy wokalistki Oli Trojniarz. Zespół ma już na koncie szereg koncertów klubowych i plenerowych, a obecnie przygotowuje się do kolejnych letnich, a później jesiennych występów. Za zdjęcia do obrazu do utworu “Przesilenia” odpowiada Oliwia Moroń, a za produkcję i montaż Ola i Damian Trojniarz.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *