Koncert Bon Jovi tuż, tuż – szczegóły akcji fanowskich

Już 12 lipca 2019 roku zespół Bon Jovi zawita drugi raz do Polski. Formację z New Jersey zobaczymy w Warszawie na stadionie PGE Narodowym. Od ostatniego (pierwszego w Polsce) koncertu w Gdańsku upłynęło 6 lat. W związku z koncertem autoryzowany fanklub Bon Jovi w Polsce przygotował atrakcje dla fanów i samego zespołu – oprawę podczas występu, prezent dla Jona Bon Jovi oraz pokoncertowe afterparty. Przekazujemy szczegóły akcji!

Akcja – Biało-czerwony stadion na Wanted Dead Or Alive!
Podczas koncertu na PGE Narodowym chcemy podczas piosenki „Wanted Dead Or Alive” przekształcić trybuny i płytę we flagę Polski. W dniu koncertu uczestnikom zgromadzonym na płycie stadionu zostaną rozdane czerwone kartki A4, które mają zostać podniesione do góry i podświetlone przez latarki telefonów. Razem z poświatą świateł komórek fanów z trybun powinniśmy osiągnąć efekt flagi Polski. W sumie rozdane zostanie 12500 kartek. „Będziemy wdzięczni za pomoc przy rozdawaniu kartek. Jest ich niemało. Na każdej jest też wydrukowana krótka instrukcja zachowania podczas piosenki” – mówi Adrian Burnus z fanklubu – „Prosimy fanów z płyty o podniesienie kartek podczas piosenki, a trybuny o świecenie telefonami!”.

Akcja – Koszulka dla Jona Bon Jovi
Podczas przygotowań do akcji uzbieraliśmy ponad tysiąc zdjęć fanów, z których aprojektowaliśmy mozaikę na koszulkę – prezent dla Jona Bon Jovi. Będziemy chcieli ją przekazać podczas obecności zespołu w Warszawie. By to ułatwić, prowadzimy akcję w social mediach „#dressupJBJ”, która ma zwrócić uwagę zespołu i zachęcić Jona, by ubrał koszulkę.

Afterparty:

Już po koncercie fanklub, we współpracy z klubem Port Wisła, zaprasza na afterparty i jednocześnie VI Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi. Spotkanie odbędzie się kilka kroków od stadionu, a zabawa jest planowana do białego rana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *