Spędź sobotę z P!NK – bilety już od 99zł!

Artystka słynąca z niezwykle silnego i wyjątkowego głosu oraz profesjonalnych i dynamicznych występów przyjedzie do Polski, aby… ‘GET THE PARTY STARTED’!

Od debiutu w 2000 roku, P!NK wydała 7 albumów studyjnych. Jej siódmy album, Beautiful Trauma, pokrył się platyną, zadebiutował na 1 miejscu listy Billboard’s 200 i osiągnął sukces w pierwszym tygodniu sprzedaży. Pierwszy singiel “What About US” także zyskał status platynowego, został nominowany do nagrody Grammy w kategorii Best Pop Solo Performance i zajął pierwsze miejsce na liście Adult Pop Songs, stając się tym samym już dziewiątym numerem jeden P!NK na tej liście – żadna inna artystka nie osiągnęła takiego wyniku.

Ponadto jest laureatką trzech nagród Grammy Award, jednej Daytime Emmy Award, trzech Billboard Music Award, siedmiu MTV Video Music Award (w tym w 2017 roku Michael Jackson Vanguard Award), dwóch MTV Europe Award, dwóch People’s Choice Award, otrzymała tytuł Billboards’s Woman of the Year w 2013 roku i wyprzedała areny koncertowe na całym świecie.


Chcesz zobaczyć niezwykłe show, jakie P!NK przygotowała dla polskich fanów?

Bilety do nabycia już od 99 zł!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *