P!NK z “Beautiful Trauma World Tour” zagrała na PGE Narodowym

Pink zagrała w Polsce ramach rozpoczętej w zeszłym roku trasy Beautiful Trauma World Tour. Od samego początku nie było wątpliwości, że Pink przyjechała by dać najlepsze show, na jakie ją tylko stać. Artystka dwoiła się i troiła by nikt wychodząc z jej koncertu nie mógł powiedzieć, że coś było nie tak. Ten koncert śmiało można nazwać jednym z najlepszych koncertów na Narodowym w tym roku.

Spektakularnymi akrobacjami na ogromnym żyrandolu Pink rozpoczęła dwugodzinny, warszawski koncert bezbłędnie śpiewając Get the party started. Pod nią na scenie pojawił się zespół tancerzy i akrobatów, który z małymi przerwami praktycznie cały czas towarzyszył artystce konsekwentnie budującej coraz bardziej interesujące i wciągające widowisko.

Podczas koncertu nie zabrakło takich hitów, jak: Just Like A Pill, Who Knew, F**kin’ Perfect, Funhouse czy Raise Your Glass. Pink znana z tego, że zabiera głos w sprawach społecznie ważnych, również tym razem wyraziła swoje zdanie wspierając takie inicjatywy, jak ruch #MeToo, czy walka o prawa kobiet i społeczności LGBT+.

Alecia Beth Moore, czyli P!NK, wydała do tej pory siedem albumów studyjnych. Na całym świecie sprzedało się ponad 100 milionów krążków Pink, co czyni z niej jedną z najbardziej popularnych artystek.

fot: Paweł Rychter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *