Taylor Swift zaprezentowała trzeci singiel z nowej płyty

Na miesiąc przed premierą nowego studyjnego albumu Taylor Swift zaprezentowała trzecią kompozycję, która trafi na płytę “Lover”.

Utwór nosi tytuł “The Archer” i jest balladą, którą Swift napisała wspólnie z Jackiem Antonoffem. Płyta zatytułowana “Lover” trafi do sprzedaży 23 sierpnia. Na krążek trafi 18 utworów, w tym singiel “Me!” oraz kompozycja “You Need to Calm Down”.

“To album o bardzo romantycznym tonie,” powiedziała Swift podczas czatu z fanami. “Nie mam na myśli utworów o miłości, bo myślę, że romantyzm to nie tylko utwory o szczęśliwym zakochaniu. Myślę, że romantyzm można znaleźć w samotności, smutku, konfliktach czy po prostu radzeniu sobie z różnymi sytuacjami w życiu.”

Album ukaże się w czterech wersjach rozszerzonych – m.in. z notatkami Taylor z procesu tworzenia albumu, plakatem, książką z tekstami piosenek.

Siódma studyjna płyta Taylor będzie pierwszym albumem w jej karierze, który nie ukaże się pod szyldem jej macierzystej wytwórni płytowej, Big Machine. Od listopada 2018 roku piosenkarka jest artystką Republic Records.

Jej dyskografię zamyka wydany w październiku 2017 roku album “Reputation”. Na płycie znalazły się takie single, jak “Look What You Made Me Do” czy przebój “Delicate”.


Taylor Swift – The Archer (okładka singla)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!