Krzysztof Zalewski wraca z projektem Zalewski Solo Act!

Artysta zagra sam na wszystkich instrumentach znajdujących się na scenie, zapętlając na żywo melodie i tworząc nowe aranżacje swoich utworów. Krzysztof Zalewski Solo Act – tego koncertu nie można przegapić! 

Krzysztof Zalewski Solo Act trasa

Po sukcesie wiosennego koncertu Zalewski Solo Act, który odbył się dla kilkutysięcznej publiczności na warszawskim Torwarze, czas na inne polskie miasta! Podczas koncertów Krzysztofa Zalewskiego publiczność doświadczy jedynego w swoim rodzaju, hipnotyzującego one man show. 

Krzysztof Zalewski Solo Act koncerty

Krzysztof Zalewski uwielbia muzyczne eksperymenty. Jednym z efektów tych poszukiwań jest formuła Solo Actu – koncertu, podczas którego Krzysztof zagra sam na wszystkich instrumentach znajdujących się na scenie – będą to m.in. bębny, gitara elektryczna, gitara akustyczna, szereg instrumentów klawiszowych, bas, ksylofon i przeszkadzajki. Artysta loopuje dźwięki i nagrywa je na żywo, tworząc unikatowe brzmienia.

Podczas jesiennej trasy Krzysztof zagra tylko kilka koncertów, podczas których będzie można usłyszeć przearanżowane utwory z „Zeliga”, „Złota” i „Zalewski śpiewa Niemena”, ale co najważniejsze, nie zabraknie premierowego materiału zapowiadającego nadchodzącą płytę!

Krzysztof Zalewski dyskografia

Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski –  doskonały przykład człowieka orkiestry. Na początku koncertował w prawie każdym zakątku Polski z prezentując materiał z „Zeliga”. Później przyszedł czas na niesamowity one man show, gdzie Krzysztof sam na scenie wykonywał nowe wersje zawiłych numerów z debiutanckiego albumu.

Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku płyta „Złoto”. Album udowadnia, że mniej znaczy więcej, a to, co ciche i subtelne często wybrzmiewa głośniej od huku przesterowanych gitar.

Kolejny spektakularny sukces przyniosła Krzyśkowi płyta „Zalewski śpiewa Niemena”. Koncerty promujące to wydawnictwo, zagrane w wyjątkowym składzie, zabrzmiały w najpiękniejszych koncertowych salach w Polsce.

Krzysiek skomponował i napisał tekst do wielkiego przeboju „Początek, który razem z Dawidem Podsiadło i Kortezem prezentował prawie każdej wakacyjnej soboty 2018 roku na trasie Męskiego Grania. Jest również autorem piosenki „Kurier”, promującej najnowszy film Władysława Pasikowskiego o tym samym tytule.

Krzysztof Zalewski Solo Act bilety na trasę w sprzedaży od piątku, 9 sierpnia, od godz. 12:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *