Lana Del Rey protestuje przeciwko przemocy

Lana Del Rey opublikowała nową piosenkę, która jest jej komentarzem dotyczącym strzelanin, do których w miniony weekend doszło w El Paso, w Teksasie oraz w Dayton, w Ohio.

Utwór zatytułowany “Looking for America” powstał pod wpływem tragicznych wydarzeń, w których zginęło 31 osób. W nagraniu, które zrealizowano w 48 godzin, pomógł wokalistce producent, Jack Antonoff.

– Wiem, że nie jestem politykiem i nie próbuję być, więc wybaczcie, że wyrażam swą opinię – napisała gwiazda. – W świetle ostatnich masowych strzelanin, które głęboko mnie dotknęły, chciałam zamieścić ten teledysk, który nasza inżynier Laura skończyła 20 minut temu. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Nagrałam piosenkę dziś rano. Nosi tytuł “Looking for America”.

Z utworem można zapoznać się na Instagramie Amerykanki.Piosenka nie trafi na nadchodzący album Lany Del Ray “Norman Fucking Rockwell”, który ukaże się 30 sierpnia.

Wczoraj artystka zaprezentowała fragment coveru “Season of the Witch” Donovana z 1966 roku, który towarzyszy zwiastunowi filmu “Upiorne opowieści po zmroku” (“Scary Stories to Tell In The Dark”).

Wokalistka zasłynęła singlami “Video Games” i “Born to Die”, które promowały album “Born To Die”. Słuchaczy zachwycił nieco staromodny styl artystki i jej ciepły, głęboki głos. Inne jej przeboje to “Summertime Sadness”, “National Anthem” i “Dark Paradise”. Poprzednia płyta Amerykanki, “Lust for Life”, miała premierę 21 lipca 2017 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *