Wojtek Mazolewski i John Porter zapraszają na koncert w Stodole!

24 maja ukazała się pierwsza wspólna płyta zespołu Mazolewski/Porter, zatytułowana „Philosophia”. Premierowy materiał z krążka kilka dni później można było usłyszeć w Klubie Stodoła. Sukces w pełni wyprzedanego koncertu nie mógł nie zaowocować powrotem artystów do warszawskiego Klubu! Już 8 grudnia Wojtek Mazolewski i John Porter ponownie zagrają w Stodole. W oczekiwaniu na ten występ, artyści postanowili osobiście zaprosić wszystkich fanów na wydarzenie!

 

Spotkanie na MUZYCZNYM SZCZYCIE!

Dwie bezkompromisowe osobowości polskiej sceny, których wspólny album ma szanse być jednym z najbardziej komentowanych wydarzeń sezonu. Z jednej strony John Porter, Anglik, który w latach 70-tych wybrał Polskę na swój dom, znalazł się w pierwszym składzie Maanamu, grał ballady Cohena z Maciejem Zembatym, nagrywał płyty solowe i w duecie z Anitą Lipnicką. Z drugiej strony Wojtek Mazolewski człowiek, którego muzyka stanowi jeden z najlepszych polskich produktów eksportowych, niestrudzony propagator jazzu, grywający na całym świecie ze składami Pink Freud czy Wojtek Mazolewski Quintet.

Muzyczne drogi obu artystów skrzyżowały się po raz pierwszy podczas nagrywania albumu Wojtka zatytułowanego „Chaos Pełen Idei“. Od pierwszej minuty sesji nagraniowej okazało się, ze obaj artyści rozmawiają tym samym muzycznym językiem. Kolejne miesiące w trasie, próby i koncerty zaowocowały nowymi pomysłami na utwory. Obecnie John i Wojtek zakończyli pracę nad wspólnym albumem, którego premiera planowana w tym roku, obecnie przygotowują się do wspólnych koncertów.

Duet Porter & Mazolewski to połączenie klasyki z nowoczesnością, rockowego pazura z jazzową wirtuozerią i bluesowym duchem, zamkniętych w formie świetnie skrojonych piosenek. Skład Mazolewski/Porter uzupełniają znakomici muzycy: Piotr „Rubens” Rubik (gitara) i Tomek „Harry” Wadowski (perkusja).

 

ZAPRASZAMY!

Bilety:

69 PLN – miejsca stojące

99 PLN – miejsca siedzące

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

 

TIMETABLE:

19:00 – otwarcie drzwi

20:00 – początek koncertu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *