Już w ten piątek startuje najgorętsze wydarzenie tych wakacji!

W ten weekend, a konkretnie w piątek 23 sierpnia rozpocznie się pierwsza edycja FEST Festivalu w Parku Śląskim. Na ośmiu scenach wystąpią między innymi: Wu- Tang Clan, Metronomy, Jayden Smith, Lost Frequencies, Disclosure, Roisin Murphy, Alan Walker, Paweł Domagała, Organek, Sokół, Daria Zawiałow, Tulia, projekt Albo Inaczej czy Kamp!. Łącznie podczas dwóch dni festiwalu Śląsk odwiedzi ponad 90 artystów z 20 krajów! 
 

Program FEST Festival-u to bez wątpienia gratka dla wszystkich fanów festiwalowej atmosfery. W jednym z największych parków w Europie stanie osiem różnorodnych scen, gdzie zagrają zarówno gwiazdy pop, jak i wykonawcy reprezentujący światy alternatywy, rocka, hip-hopu czy muzyki elektronicznej. Oprócz części muzycznej na festiwalowiczów będzie czekać wakepark, strefa fashion, festiwal kolorów oraz zlot foodtruków. 

Kup bilet już dziś! 

Bilety na wydarzenie można cały czas zakupić na stronie internetowej festiwalu – www.festfestival.pl/bilety. Koszt karnetu dwudniowego to tylko 289 złotych za ponad 90 artystów, którzy wystąpią na festiwalu. Jest również opcja biletów jednodniowych, które są dostępne w cenie 179 złotych, z kolei wejście na camping to koszt jedynie 100 złotych.

Więcej informacji: www.festfestival.pl
Promotor: Follow The Step

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!