Bądź pierwszą osobą w Polsce, która potrzyma w rękach nowy album Toola – „Fear Inoculum”!

Przez 13 lat na świecie nastąpiło wiele zmian. W tym czasie każdy z nas dorobił się smartphona, zaczął słuchać muzyki w aplikacjach, obejrzał 8 sezonów Gry o Tron, był świadkiem udziału reprezentacji Polski w piłce nożnej w ćwierćfinale Mistrzostw Europy, świadkiem światowego kryzysu gospodarczego, wypadku i powrotu na tor Roberta Kubicy, jechał nowymi odcinkami autostrad, przestał podróżować po europie z paszportem, widział sukcesy na skoczni Adama Małysza i Kamila Stocha. Po całym tym czasie nadeszła zbawienna informacja.

30 sierpnia 2019 roku będziemy uczestniczyć w niesamowitym wydarzeniu. Tool po 13 latach prezentuje nam płytę „Fear Inoculum”. Krążek, który będzie miał wbudowany ekran, głośnik, baterię, będzie zawierał wielką książeczkę, a przede wszystkim 7 nowych utworów, na które wszyscy czekali.

Od godziny 00:00 w Barze Studio będziecie mogli kupić nową płytę Toola jako pierwsi w Polsce. Już od 22:00 będziecie mogli wsłuchać się w progresywne brzmienia płynące z głośników, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce na specjalnie przygotowanych na tę okazję tłach, wypić drinka inspirowanego utworami z nowego krążka, a także wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będzie 5 egzemplarzy limitowanej edycji „Fear Inoculum”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *