Najnowszy klip z diamentowej płyty Dawida Podsiadło

Wiosna i lato były pełne sukcesów dla Dawida Podsiadło. Diamentowa płyta, wyprzedany koncert na PGE Narodowym z Taco Hemingwayem, sukces singla „Trofea”, który okupował pierwsze miejsce notowań radiowych list przebojów przez całe kończące się lato. Nadchodzącą jesień artysta zaczyna premierą klipu do utworu „Najnowszy klip”, będącego zapowiedzią filmu „(Nie)znajomi”.

Teledysk do kolejnego singla z płyty „Małomiasteczkowy”

wydanej 19 października 2018 roku, będzie miał premierę już w poniedziałek, 2 września. Dziś Podsiadło udostępnił drugi trailer https://www.facebook.com/watch/?v=640004689820264  w którym można zobaczyć aktorów grających w filmie „(Nie)znajomi”. Po raz kolejny po teledysku do singla „Trofea” artysta współpracuje z plejadą polskich aktorów. Są to: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Ola Domańska, Michał Żurawski, Wojtek Żołądkowicz. Każde z nich występuje w filmie, którego premiera już 27 września.

Film „(Nie)znajomi” opowiada o grupie przyjaciół, którzy decydują się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

2 thoughts on “Najnowszy klip z diamentowej płyty Dawida Podsiadło

  1. Chłopak czego się nie dotknie to zamienia w złoto 😀 Płytę swego czasu katowałem non stop, podziwiam, ma talent i taki jakiś muzyczny szósty zmysł. A jeśli chodzi o film to tu mam dobre przeczucia, wydaje i się, że się przyłożyli do roboty. Pozostaje czekać na efekt 🙂

    1. Oj tak zgadzam sie ma chłopak talent 🙂 Też mam dobre przeczucie co do filmu, rewelacyjna obsada i ta piosenka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!