Goska / debiutancki singel indie-folkowej wokalistki

GOSKA, nowa reprezentantka sceny indie folkowej, wydała pierwszy singiel. „Remont w głowie” łączy delikatny głos i akustyczny klimat, a przy tym inspirujące przesłanie ukryte za poetyckim tekstem.

GOSKA jest autorką piosenek i wokalistką, która długo dojrzewała do tworzenia swojej muzyki. Przez wiele lat śpiewała w zespołach wschodniosłowiańskie pieśni wielogłosowe, żeby odkryć, że najpełniej wyrazić się może pisząc słowa i melodie własnych utworów, akompaniując sobie na gitarze lub ukulele. Nieprzypadkowo debiutuje piosenką „Remont w głowie” – to kwintesencja zmian, których musiała w sobie dokonać, żeby zacząć żyć bardziej twórczo, oraz przewartościowania, które wprowadziło ją na muzyczną drogę.

Piosence towarzyszy teledysk przygotowany w technice animacji poklatkowej, w którym artystka daje się poznać nie tylko jako songwriterka i ukulelistka, ale też ilustratorka. W baśniowej, wymalowanej akwarelami scenerii, ożywają przedmioty, rośliny i zwierzęta: świat natury jest GOSCE szczególnie bliski, a utwór połączony z obrazem nabiera nowego wymiaru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *