Alicia Keys i jej nowa oda do miłości

ALICIA KEYS I JEJ NOWA ODA DO MIŁOŚCI “SHOW ME LOVE” FEAT. MIGUEL  ORAZ WYJĄTKOWY KLIP NAKRĘCONY W 7 SEKUND

“Show Me Love” feat. Miguel to nowy utwór Alicii Keys, który zwiastuje nadchodzący siódmy studyjny album 15-krotnej laureatki Grammy. Utwór został napisany przez Alicię Keys, Miguela oraz Tory’ego Laneza oraz Morgana Matthewsa.

 

Premierze towarzyszy wyjątkowe wideo, będące więcej niż tylko zwykłym teledyskiem. To prawdziwe audiowizualne doświadczenie, stworzone przez reżyserkę Carę Stricker (Kacy Hill, A$AP Rocky, St. Vincent), na które składa się tryptyk scen nakręconych w pojedynczych ujęciach. Wystąpili w nim Miguel, Michael B. Jordan, Zoe Saldana i mąż aktorki, Marco Perego Saldana. Nagranie zaprezentowano po raz pierwszy w nowojorskim Dolby SoHo ostatniej nocy, gdzie Alicia Keys wystąpiła wraz z Miguelem. Każda ze scen w nagraniu została nakręcona w zaledwie siedem sekund i w szerokiej perspektywie. Wizualizacja prezentowana będzie w tym miejscu na Broadwayu do końca tego tygodnia.

 

Zarówno utwór, jak i towarzyszące mu wideo, są artystycznym sposobem wyrazu miłości i towarzyszących jej emocjom, których doświadczamy w całym swoim życiu. „Chciałam otworzyć się na emocje, na wrażliwość – w moim życiu, muzyce. „Show Me Love” pokazuje różne sposoby doświadczania miłości, która jest podróżą, pełną przyciągania się i odpychania, pełną zmagania i wreszcie radości i spokoju” – mówi Alicia.

Nowy album Alicii Keys ukaże się w najbliższych miesiącach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *