Zespół Celtic Woman zaprasza na koncert

Celtic Woman wystąpi w Polsce po raz pierwszy. Niezwykła grupa zaśpiewa w poznańskiej Sali Ziemi oraz w Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu. Z tej okazji dziewczyny tworzące zespół postanowiły nagrać zaproszenie.

Mairéad Carlin, Éabha McMahon, Megan Walsh oraz Tara McNeill zahipnotyzują publiczność w Poznaniu i Zabrzu, a następnie przeniosą ją w najpiękniejsze rejony Irlandii. Jeśli kto jeszcze waha się z zakupem biletu, to po obejrzeniu tego zaproszenia powinien pozbyć się wszelkich rozterek:

Zespół powraca na trasę z nowym wydawnictwem. „Ancient Land” zawiera 18 premierowych utworów, w tym oryginalne kompozycje, takie jak: „Garden Of Eden”, „Be Still” czy instrumentalne „Love & Honor”. Fani Celtic Woman znajdą również na albumie irlandzkie piosenki tradycyjne, w tym „Sive”, „Mna Na hEireann”, „Moorlough Shore” oraz kilka wersji współczesnych utworów, takich jak „Long Journey Home”, „Going Home” lub „Homeland”.

Celtic Woman kontynuuje wielowiekową, irlandzką tradycję opowiadania historii w pieśniach. Opowieści o ziemi, miłości, tańcu – utwory, które sprawią, że Irlandia zawita w domach i sercach słuchaczy. Zespół wystąpi w Polsce dwukrotnie. Pierwszy koncert odbędzie się 4 listopada w Sali Ziemi Poznań Congress Center, a drugi – 6 listopada w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Bilety do nabycia poprzez stronę www.prestigemjm.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *