XXX-lecie Acid Drinkers

Acid Drinkers mają już 30 lat! Z tej okazji zapraszamy 5. października na niezwykły koncert, który odbędzie się w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Pojawią się też goście. „Pasuje?”

7 maja 1989 roku – tę datę uznaje się za początek Acid Drinkers. Dlaczego? Tego dnia zespół w składzie z Titusem, Popcornem, Ślimakiem i Litzą zagrał pierwszą próbę. Trzy i pół miesiąca później (28. sierpnia) pierwszy raz wystąpił na scenie podczas festiwalu Metal Madness na wrocławskiej Wyspie Słodowej. To zamierzchłe początki. Kolejne trzydzieści lat zleciało jak z bicza trzasł – trach i mamy 2019 rok! Oczywiście nie uda się zliczyć ilości prób, które odbyły się do tego czasu, ale policzymy płyty i koncerty: osiemnaście albumów i prawie dwa tysiące sztuk! To robi wrażenie.

Titus podsumowuje: 30 lat jazdy bez trzymanki. Zawsze Acids był filtrem czterech osobowości, bez względu na to, kto z nami grał. Przez te lata robiliśmy wszystko to, co chcieliśmy bez oglądania się na mody i firmy płytowe. Na każdym koncercie potrafiliśmy skopać ludziom tyłki i tym razem też to zrobimy!

Szczególnie, że przybędą goście. Jak mawia Titus, „prawie wszyscy „skrzydłowi’”. Spodziewajcie się, że do Titusa, Popcorna, Ślimaka i Dzwona dołączą:

Paweł „Drak” Grzegorczyk
Przemek „Perła” Wejmann
Tomek „Lipa” Lipnicki
Wojtek „Jankiel” Moryto
Robert „Bobby” Zebrzycki

i wyjątkowi goście:
Wojciech Hoffmann z Turbo
Wacek „Vogg” Kiełtyka z Decapitated,
Ania Brachaczek i…
Kasia Kowalska!!!

Przed Acid Drinkers zaprezentują się DROPE i gość specjalny, czyli GOMOR, przyjaciele Acidów sprzed 30 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *