Gorgonzolla zaprasza na ‘Konsumpcję’. Szczegóły premierowego koncertu

19 października, warszawska grupa będzie świetowała premierę swojego drugiego albumu. Krążek ‘Konsumpcja’, zostanie odegrany w całości podczas specjalnego koncertu.

 

Nad albumem ‘Konsumpcja‘, zespół Gorgonzolla pracował trzy lata. Po świetnie przyjętym debiucie, który zaprowadził grupę na Przystanek Woodstock i został doceniony między innymi przez Teraz ROCK, Antyradio a przede wszystkim słuchaczy, przyszła pora na kontynuację.

‘Konsumpcja’ to 12 autorskich kompozycji, z jednym gościem, którym jest Zenek Kupatasa, znany dobrze wszystkim z wieloletnich występów w grupie Kabanos. 19 października, w warszawskim klubie Potok, odbędzie się uroczysta premiera wspomnianego krążka, który zostanie zagrany w całości.

Jak mówi zespół:

To dla nas bardzo ważny dzień i bardzo ważny, drugi album. Zagramy w całości ‘Konsumpcję’, jednak nie zabraknie kilku, bardzo lubianych numerów z debiutanckiego krążka ‘Eksploatowani’. Pracowaliśmy nad tym trzy lata, teraz czas sprawdzić, jak to wszystko działa na żywo. Oczywiście, warto pojawić się już o 19:00, ponieważ gościnnie pojawią się zespoły Amarena i Hate’s Peach.

INFORMACJE NAWAŻNIEJSZE:

MIEJSCE: POTOK: DRUGI DOM LUDZI ROCKA – POTOCKA 14 – WARSZAWA

DATA: 19 PAŹDZIERNIKA

START: 19:00

WJAZD: 15 ZŁ – PŁATNE NA BRAMCE

LINK DO WYDARZENIA NA FB:

https://www.facebook.com/events/455983984951906/

 

LINKI DO SINGLI Z ‘KONSUMPCJI’:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *