Andrea Bocelli i Ellie Goulding we wspólnym klipie

Andrea Bocelli promuje album „Si Forever: The Diamond Edition” wspólnym singlem z Ellie Goulding – „Return to Love”. W sieci zadebiutował oficjalny teledysk do piosenki.

– Każda miłość jest jedyna w swoim rodzaju, a jednak pojawiają się pewne podobieństwa: to samo uczucie, które zasiewa ziarno, powoduje również rozkwit kwiatu. Ten utwór oddaje uczucie przebudzenia, poczucia, że można pokochać na nowo – tak Andrea Bocelli opowiada o „Return to Love”.
Ellie Goulding to laureatka BRIT Award, ma na koncie również nominację do Grammy. Bocelli uważa, że nie było lepszej kandydatki do tego emocjonalnego utworu: – Ellie ma piękny głos, który pokochałem od pierwszego przesłuchania.
 

Ellie także nie kryje zachwytu, że miała okazję współpracować z prawdziwą legendą: – To zaszczyt, że sam Andrea Bocelli poprosił mnie o duet. Uwielbiam muzykę klasyczną i nigdy nie powiem „nie” pięknej piosence miłosnej. Andrea ma jeden z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych głosów naszych czasów. Śpiewanie po włosku było wspaniałym doświadczeniem. Czysta radość.
Na albumie „Si Forever” pojawi się jeszcze kilka nowych utworów w tym duet z aktorką Jennifer Garner. Premiera albumu 8 listopada! Więcej informacji o płycie wkrótce:
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *