YUNGBLUD i Dan Reynolds z Imagine Dragons we wspólnym singlu

Utwór nosi tytuł „original me”.

Artyści zaprezentują singiel po raz pierwszy na żywo w programie „The Late Show with Stephen Colbert” w poniedziałek, 21 października. Kawałek promuje nową EP-kę YUNGBLUDA, „the underrated youth”, która ukaże się 18 października. Przypominamy, że YUNGBLUD już wkrótce wystąpi w Polsce. Koncert (dodajmy – wyprzedany!) odbędzie się 5 listopada w Warszawie w klubie Palladium.
 
Autorami „original me” są YUNGBLUD (Dominic Harrison) oraz Dan Reynolds. Oficjalny klip do piosenki pojawi się w czwartek. Jak opowiada YUNGBLUD:
 

Kawałek opowiada o akceptacji tych elementów własnej osoby, których nienawidzisz oraz o uświadomieniu sobie, że twoja supermoc to po prostu bycie sobą. Praca z Danem Reynoldsem to spełnienie marzeń, on zawsze był dla mnie olbrzymią inspiracją. Piosenka powstała w studiu dosłownie w jeden dzień. Mieliśmy świetną energię i myślę, że dzięki temu „original me” brzmi właśnie tak

YUNGBLUD

Na EP-kę „the underrated youth” trafi 6 utworów – szczegóły poniżej.

Urodzony w Yorkshire multi-instrumentalista YUNGBLUD gra na gitarze, basie, pianinie i perkusji. Debiutował albumem „21st Century Liability” (2018). Bieżący rok rozpoczął od singla „Loner”, który został nazwany przez dziennikarzy „NME” „jednym z największych hymnów wszech czasów”. Kolejnym wielkim sukcesem był utwór „11 Minutes” nagrany wspólnie z Halsey i Travisem Barkerem – kawałek ma już ponad 226 mln streamów. Łączna liczba streamów katalogu YUNGLBUDA wynosi ponad 592 mln.
YUNGBLUD – „the underrated youth” (premiera 18.10.2019) – lista utworów:
1. braindead!
2. parents
3. original me (feat. dan reynolds of imagine dragons)
4. casual sabotage
5. hope for the underrated youth
6. waiting on the weekend
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!