Warszawski koncert Jinjer przeniesiony do klubu Proxima

Listopadowy występ Jinjer w Warszawie zostanie przeniesiony do większego klubu. Do koncertowego line-up dołączą również dwie dodatkowe kapele!

Na warszawski koncert Jinjer i The Agonist zapraszamy 9 listopada do klubu Proxima. Dzień później, 10 listopada zespoły wystąpią we wrocławskich Zaklętych Rewirach. Na obydwu koncertach, u boku Jinjer i The Agonist zaprezentują się Khroma oraz Space Of Variations.

Ze względu na zmianę lokalizacji koncertu, uruchomiliśmy możliwość zwrotu biletów na wydarzenie.

– Umożliwiamy wymianę biletu na inną lokalizację koncertu (z Wrocławia na Warszawę oraz z Warszawy na Wrocław). Wymiana następuje poprzez zwrot dotychczasowego biletu i zakup nowej wejściówki
– Zwrotów można dokonywać, przesyłając dane zamówienia na adres kasia@knockoutprod.net
– Wraz ze zmianą lokalizacji warszawskiego koncertu, bilety ponownie dostępne na: http://sklep.knockoutprod.net


JINJER (Ukraina) groove metal: 

Powstały w 2009 roku nieopodal Doniecka na Ukrainie zespół Jinjer, można już chyba nazwać stałym bywalcem polskich klubowych scen. Na każdej trasie koncertowej formacja z niesamowitą frontwoman Tatianą Shmailyuk nie zapomina o Polsce, w której ma bardzo wielu fanów. Nie tak dawno ponownie pokazali, jak wspaniale wypadają na żywo, supportując mistrzów melodyjnego death metalu z Arch Enemy.

Muzyka Jinjer to hybryda kilku gatunków. Słychać u Ukraińców metalcore’a, funk, reggae, nawet jazz. „King Of Everything” to ostatni pełnowymiarowy materiał Ukraińców, pochodzący z 2016 roku. W 2019 roku premierę miała EP-ka „Micro”.

Sprawdź, jeśli lubisz: Lamb Of God, Guano Apes, Killswitch Engage…

http://jinjer-metal.com/
https://www.facebook.com/JinjerOfficial/
https://www.youtube.com/watch?v=IJgkkYX-QYw

THE AGONIST (Kanada) melodyjny death metal, metalcore:

Kwintet The Agonist powstał w 2004 roku w Montrealu i przez kilka lat działał pod nazwą The Tempest. W 2007 roku została ona zmieniona krótko przed tym, jak Kanadyjczycy podpisali kontrakt z renomowaną wytwórnią Century Media. Połączenie melodyjnej odmiany death metalu z elementami metalcore’a i progmetalu przykuło uwagę bossów niemieckiego wydawcy. To oraz niesamowite wokale, brutalnie growlowe i czyste, za które odpowiadała piękna i zawsze barwnie ubrana Alissa White-Gluz, znana także ze swego zaangażowania w ochronę praw zwierząt.

Świetnie rozwijająca się kariera The Agonist stanęła pod znakiem zapytania, gdy w 2014 roku Alissa otrzymała propozycję przejścia do Arch Enemy, którą przyjęła. Chris Kells (gitara basowa, wokal), Danny Marino (gitara), Simon McKay (perkusja) i Pascal Jobin (gitara) nie poddali się i znaleźli godną następczynię w osobie Amerykanki Vicky Psarakis. Nagrana już z nią i wydana w 2015 roku płyta “Eye Of The Providence” była przekonującym dowodem na to, że kanadyjska formacja nie straciła na jakości. Koncerty oraz wydawnictwa z kolejnych lat tylko umocniły w tym przekonaniu.

Sprawdź, jeśli lubisz: Arch Enemy, Bleeding Through, As I Lay Dying…

http://theagonistband.com/home/
https://www.facebook.com/TheAgonistOfficial/
https://www.youtube.com/watch?v=CgR0r94J8EM

KHROMA (Finlandia) metalcore, groove, elektronika:

Kapela powstała w 2010 roku w Helsinkach. Cechy charakterystyczne jej muzyki to połączenie głębokich, nierzadko djentowo zakręconych gitarowych riffów z okolic Meshuggah i Periphery z elektronicznymi patentami oraz niemal opętańczymi wokalami, których nie powstydziliby się nawet niezapomniani The Dillinger Escape Plan. Nie jest to oczywiście formuła zamknięta i Finowie stopniowo dodają do niej elementy. Rozwój ich stylu można prześledzić, mierząc się z albumami “Collapse” i “Stasis” albo singlem “KIllThe Friction” z maja 2019 roku. Jeśli coś pozostaje niezmienne, jest to przekaz w tekstach. Mało optymistyczny, wskazujący na stopniowy upadek ludzkości z różnych przyczyn, które mają podłoże społeczne i ekonomiczne.

Sprawdź, jeśli lubisz: The Prodigy, Periphery, Mindless Faith…

http://khromaband.com/
https://www.facebook.com/khromaband/
https://www.youtube.com/watch?v=m6oKn3Fu628

SPACE OF VARIATIONS (Ukraina) metalcore, rock, elektronika:

Space Of Variations tworzy czterech facetów: Dima Kozhuhar (wokal), Alex Zatserkovny (gitara, wokal), Anton Kasatkin (gitara basowa) i Tima Kasatkin (perkusja). Jak podkreślają w swojej notce biograficznej, w żadnym wypadku nie zamierzają ograniczać się do jednego stylu muzyki.

Ukraińcy nie kłamią. W twórczości Space Of Variations słychać echa luminarzy metalcore’a, dodające ciekawych barw elektroniczne sample, a także elementy wzięte z mocnego, melodyjnego rocka. Panowie mieszają to na różne sposoby, ale zawsze robią to z sercem, pasją i ogromną dbałością o szczegóły. Do muzyki dodają teksty, które zakorzenione są w tym, co dzieje się wokół oraz w głowach muzyków. Przede wszystkim Space Of Variations umieją pisać świetne piosenki, czego liczne dowody można znaleźć, chociażby na wielokrotnie wychwalanym albumie “Mind Darknet” (np., singlowy “Tibet”).

Sprawdź, jeśli lubisz: The Devil Wears Prada, Architects, Bring Me The Horizon…

https://www.facebook.com/SpaceOfVariations/
https://www.youtube.com/watch?v=O6Wl0QxbG1c


Zagrają:
JINJER (Ukraina) groove metal
+
The Agonist (Kanada) melodyjny death metal, metalcore
Khroma (Finlandia) metalcore, groove, elektronika
Space Of Variations (Ukraina) metalcore, rock, elektronika

Kiedy: 9 listopada (sobota) 2019
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Bilety: 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 10 listopada (niedziela) 2019
Gdzie: Wrocław @ Zaklęte Rewiry, ul. Krakowska 100
Bilety: 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncerty dostępne są na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
https://eventim.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!