Sosnowski, The Pau oraz Żurkowski gwiazdami koncertu “Trójka Debiutuje”!

Już 27 listopada w Klubie Stodoła odbędzie się koncert „Trójka Debiutuje”. Na Open Stage wystąpią Sosnowski, The Pau oraz Żurkowski. Bilety na wydarzenie dostępne w sprzedaży!

Trzy zespoły, trzy różne historie, trzy ważne głosy – Mystic Production i Program Trzeci Polskiego Radia ogłaszają, że czas na debiutantów. Charakteryzuje ich talent, charyzma i silna osobowość. Łączy pasja do muzyki. Od soboty 21 września, w każdą sobotę w programie Piotra Metza pt. “Lista osobista” odkrywane były karty trzech nowych artystów wytwórni Mystic Production.

Sosnowski, nowy artysta wytwórni Mystic Production i pierwszy reprezentant projektu „Trójka debiutuje”, prezentuje singiel „Deszcz”. To zapowiedź reedycji płyty „The Hand Luggage Studio”, która ukazała się 4 października. Sosnowski to one man band, songwriter i doświadczony gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu. Jego koncerty to rodzaj live actu, w którym opowiada o swoich piosenkach, śpiewając i grając nie tylko na gitarze lub banjo, ale akompaniując sobie też jedną nogą na bębnie basowym (stopie), a drugą na tamburynie.

The Pau to realizacja punkowej idei „zrób to sam” – jednoosobowy projekt Pauliny, bezkompromisowej młodej kobiety, która komponuje, robi bity, gra na gitarze, pisze i śpiewa teksty. W ciągu ostatnich czterech lat zagrała kilkaset koncertów głównie na squatach i alternatywnych festiwalach w Polsce, Niemczech, Norwegii, Hiszpanii, Portugalii, Czechach, Holandii, Izraelu oraz na Ukrainie, Litwie i Słowacji.

Żurkowski to grupa założona przez Łukasza Żurkowskiego – wokalistę, gitarzystę, autora tekstów oraz kompozytora. Muzycznie oscyluje wokół alternatywnego rocka z silnym wsparciem brzmień elektronicznych. Producentem płyty jest Paweł Cieślak (Little White Lies, ZABROCKI).

„Utwór „Lato” to opowieść o pięknym czasie mojego dzieciństwa oraz o przemijaniu. Pamiętam jak z innymi dzieciakami z osiedla robiliśmy pukawki z których strzelaliśmy w niebo wyobrażając sobie, że toczymy wojnę z kosmitami. Skakaliśmy w kałuże i wspinaliśmy się na drzewa. Dzisiaj omijam kałuże żeby nie zamoczyć butów a drzewa, które z dawnej perspektywy były ogromne, dzisiaj są małe i nie robią wrażenia. Utwór “Lato” to mój prywatny wehikuł czasu, który myślami przenosi mnie w tamten magiczny czas.” – mówi Łukasz Żurkowski.

ZAPRASZAMY

Bilety:

40 PLN – przedsprzedaż

45 PLN – w dniu koncertu

Do kupienia w kasie Klubu Stodoła oraz za pośrednictwem stron: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *