Aga Zaryan i Matt Dusk w świątecznej trasie

Zmysłowy głos Pierwszej Damy Polskiego Jazzu w duetach z jednym z najbardziej lubianych męskich wokalistów na świecie, selekcja ponadczasowych evergreenów o tematyce świątecznej to kwintesencja koncertu “Christmas Songs“.
 
Wokaliści swoim śpiewem przeniosą nas w atmosferę pełną świątecznej aury i bożonarodzeniowego uniesienia. Olbrzymimi atutami występu będzie wspaniały akompaniament zespołu European Jazz Sextet oraz wyjątkowy wybór utworów. Usłyszą Państwo m.in. radosne „Santa Claus Is Coming To Town”, „Jingle Bells”, które będą się uzupełniać z pełnym zadumy „Someday at Christmas” czy nastrojowym „The Christmas Song”. Repertuar koncertu to utwory z płyt „What Xmas Means To Me” Agi Zaryan oraz z albumu „Old School Yule” Matta Duska.
 
Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi, smakowi i podejściu do śpiewania z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.
 
Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym. Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności.
 
Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie.
 
Matt Dusk jest jednym z najbardziej lubianych męskich wokalistów. Ceniony w Polsce kanadyjski artysta, nazywany następcą Franka Sinatry. Piosenkarz, autor piosenek, producent, aranżer i zapalony muzykolog. Nominowany do nagrody Juno, większość kariery poświęcił na reanimowanie amerykańskich standardów oraz tworzenie własnych, popowych kompozycji. Jest absolwentem St. Michael’s Choir School. Studiował również na Uniwersytecie w Yorku pod okiem jazzowej legendy fortepianu – Oscara Petersona.
 
Uznawany jest za eksperta w dziedzinie interpretacji standardów.
 

Świąteczna trasa przedstawia się następująco:

  • 20.12.2019 – Poznań, Sala Ziemi
  • 21.12.2019  – Gdańsk, Stary Maneż
  • 22.12.2019 – Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *