Marcin Bors producentem debiutanckiego albumu RADIOSLAM

Rockowy zespół RADIOSLAM, o którym jest ostatnio coraz głośniej w mediach muzycznych, właśnie ujawnił info oraz zdjęcia ze studia nagraniowego. Zespół nagrywa debiutancki album a jego producentem jest jeden z najważniejszych obecnie w Polsce – Marcin Bors.

Oczywiście tego nazwiska przedstawiać nie trzeba, a lista muzyków i zespołów jest tak długa, że trzeba wymienić tylko część. Hey, Nosowska, Happysad, Muchy, Myslovitz, Krzysztof Zalewski, Pogodno. Znany z unikatowego i niepowtarzalnego brzmienia. Rozchwytywany i zajęty. Jednak, głównie ze względu na to, że bardzo urzekły go wcześniejsze nagrania RADIOSLAM, postanowił nawiązać z nimi współpracę. Są oni obecnie na etapie nagrywania, ale pewnym jest fakt, iż płyta będzie gotowa wiosną 2020. Nagrania setkowe zrealizowane zostały w studio Maq Records w Wojkowicach koło Katowic –  gdzie za realizację odpowiadał rewelacyjny Maciej Stach. Dodatkowe nagrania w studio Fonoplastykon należącym do Marcina Borsa.

Zwłaszcza, że zespół coraz częściej można usłyszeć na falach radiowych, tym razem w Trójce. W połowie września redaktor Piotr Stelmach napisał na swoim fanpage’u: RADIO SLAM. Sprawdźcie, bo to chyba bardzo dobre jest. Trzeba przyznać, że jeśli oznajmia to tak duży autorytet muzyczny, to jest to naprawdę wielkie wyróżnienie. Dlatego utwory zespołu są grane przez Stelmacha w jego dwóch autorskich audycjach czyli Offensywa i Myśliwiecka 3/5/7.

To wszystko sprawia, że apetyt zarówno na album jak i na koncerty jest coraz większy. RADIOSLAM są obecnie w fazie rozmów z potencjalnymi wydawcami. Rozmawiamy z wytwórniami, ale nie podjęliśmy jeszcze żadnej decyzji ani nie podpisaliśmy żadnej umowy. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje – mówią członkowie zespołu.

Jeśli chcecie wiedzieć co aktualnie dzieje się wokół RADIOSLAM, koniecznie sprawdzajcie fanpage zespołu (https://www.facebook.com/radioslam/), już niebawem ogłoszone zostaną kolejne szczegóły dotyczące zarówno płyty jak i koncertów, które uwielbiają zarówno muzycy jak i ich fani.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *