Nowy album od Stereophonics już w sprzedaży!

Nagrany w zaledwie 11 dni, w studiu The Distillery album “Kind” został wyprodukowany przez wokalistę Kelly’ego Jonesa George’a Drakouliasa (Tom Petty & The Heartbreakers, Screaming Trees, Primal Scream). 

Oszczędne, surowe podejście zaowocowało porywającymi, szczerymi utworami w wykonaniu jednej z najdłużej działających brytyjskich grup. Piosenki wyróżnia charakterystyczny, pełen emocji wokal Jonesa z surową wrażliwością, której wcześniej nie prezentował. To szczery i pełen nadziei album, który z powodzeniem może równać się z najlepszymi dziełami Stereophonics.

Mając bardzo długą i pełną sukcesów karierę, Stereophonics na stałe wpisali się z historię muzyki popularnej. “Kind” jedynie ugruntowuje miejsce Kelly’ego Jonesa wśród najlepszych brytyjskich autorów piosenek, którzy potrafią uchwycić prawdę i piękno codziennych obserwacji. Zespół ma w dorobku 6 albumów, które dotarły na szczyt listy sprzedaży, a także 23 platynowe nagrody, 8,5 miliona płyt sprzedanych tylko w Wielkiej Brytanii, 5 nominacji do nagród BRIT oraz 1 statuetkę.

Stereophonics nadal grają w wielkich salach i na głównych scenach festiwali, pozostając gigantami współczesnej muzyki. W ramach promocji nowego materiału, zespół wyrusza w trasę po Wielkiej Brytanii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *